Tweaker Android vám umožňuje přizpůsobit spoustu aspektů vašeho zařízení pro větší personalizaci

, pokud jste vášnivým a vášnivým uživatelem zařízení pro Android, budete si dobře vědomi schopnosti upravovat a vylepšit určité aspekty firmwaru tak nejvíce z toho. Schopnost změnit a posílit různé aspekty instalace tak, aby vyhovovaly určitým vkusům, je vždy dobrá věc z pohledu personalizace a nyní díky aplikaci Android Tweaker se stala mnohem snazší upravit určité prvky operace Systém.

Tweaker Android je v podstatě aplikací pro nákup v obchodě Play, která umožňuje uživatelům provádět vylepšení a úpravy operačního systému v nákupu, aby jej běžel přesně tak, jak si přejí. Ačkoli technické informace v obchodě Play uvádějí, že aplikace je kompatibilní pouze se sendvičem zmrzliny a výše, vývojář uvádí, že Tweaker Android musí na všech zařízeních fungovat dokonale, bez ohledu na verzi Android nebo jádra.

Čisté a základní, které můžete sledovat a porozumět uživatelskému rozhraní aplikace, usnadňuje a uspokojuje procházení různými funkcemi a funkcemi. Některé z mnohem výkonnějších aspektů úpravy balíčku zahrnují schopnost opravit výkon GPS na zařízení a zlepšit přijímanou sílu signálu Wi-Fi a LTE a nastavit nastavení Google DNS, které poskytne přístup k přístupu Webové stránky, které jsou v některých zemích potenciálně blokovány.

Uživatelé si mohou vybrat mezi bezplatnou verzí Android vylepšené reklamy nebo zaplatit cenovou značku 1,99 $ a získat neomezenou verzi Pro, která přináší řadu různých schopností. Uživatelé profesionálů budou mít přístup k ladění automobilového systému, který přistupuje k řadě předem stanovených profilů zařízení, schopnost spustit skripty pro správu virtuální paměti, vylepšení optimalizace jádra a může najít procesory Qualcomm.

Tweaker Android je v současné době velmi označen jako probíhající práce, ale i ve své současné podobě je to užitečná aplikace pro ty, kteří se prostě musí pohrávat s tím, jak jejich instalace Android provádí. Abychom z balíčku vytěžili maximum a potěšili plnou sílu toho, co může dělat, uživatelé budou muset mít na svém zařízení kořenová oprávnění.

(Zdroj: Android Tweaker pro Android v obchodě Play)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.