Aktualizace hlavních map Google pro iOS, Android odhalil s novým uživatelským rozhraním, Uber a integrací OpenTable Integration

Služba Map Google je v těchto dnech asi tak výrazná jako jeho procházející motor, stejně jako kromě webové služby, obrovské, obrovské, obrovské, obrovské, obrovské G vyvinula společné úsilí o posílení navigace pro mobilní uživatele. Ti, kteří houpají Android, téměř vždy získají mnohem lepší konec aktualizací, pokud jde o Google, je však znepokojen Google, ale při uznání, že jednotlivci iOS jsou stále klíčovou demografickou skupinou, pokud jde o dosah, výrobce Android právě odhalil poněkud značný Aktualizace pro ty na iPhone i iPad kromě jednotlivců provozujících vlastní mobilní operační systém.

Obě aplikace – dokonce i verze objevená v obchodě App Store – budou podléhat některým silným estetickým vylepšením podle nového úsilí společnosti Google s materiálem s Android 5.0 Lollipop, stejně jako na níže uvedených obrazovkách, všechno je moc hodně, všechno je moc čistší a také mnohem snazší zpracovatelný.

Google nikdy upřednostňoval marnost před funkcí, stejně jako i přes uvítací úpravy obecného vzhledu map, různé vtípky Material Design také učiní aplikace také mnohem uspokojivějšími a pohodlnějšími. Vrstveným stylem, ve kterém se brzy adoptoři Lollipopu potěšili, se začíná rozkládat přes celou řadu aplikací Google, stejně jako mapy jsou pouze současným ověřeným příjemcem.

Také v případě je integrace s Uberem, což je vhodné, pokud se často pohybujete z místa na místo. Uber se dobře etabloval jako cenově dostupná taxi služba, se spoustou oddaných klientů za posledních několik let, stejně jako když se tato aktualizace objevila, jednotlivci Uber budou moci kontrolovat trasy a také pro uložení pro zachránění trasy v mapách.

S podporou OpenTable se také zobrazují pro jednotlivce map se sídlem ve Spojených státech, jednotlivci v oblasti států budou moci rezervovat tabulky a také si rezervovat, aniž by museli opustit aplikaci Map.

Níže jsme se propojili s aplikacemi, i když Google tyto aktualizace odhalil, jsou zjevně ještě pár dní od hlavního času. Stejně jako aplikace jsou také naprosto bezplatné ke stažení, takže není poškození při jejich točení.

(Stáhnout: Mapy Google pro iOS / Android)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad a také naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na mnohem více aplikací pro zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.