Apple vs Samsung Patent Battle: 5 funkcí ukradených z Apple iOS

a Samsung jsou dvě z nejvýznamnějších jmen mobilního průmyslu, stejně jako takové, nejsilnější soupeře. Zatímco však konkurence je zdravá v nepřetržité bitvě o nadřazenost, příběh tohoto konkrétního párování je narušen nemocným pocitem i špatným vkusem. Pokud jste v posledních několika letech dodržovali dění digitálního světa, pochopíte, že tito dva měli spravedlivý podíl na soudních bitvách i patentových sporech, jakož i nejnovějším, nejnovějším, nejnovějším Apple hledá náhradu škody nad pěti konkrétními porušováním souvisejících s IOS. Díky úhledné kompilaci je zde stručný pohled na to, co přesně má Cupertino záda.

Rap-list Samsung pokrývá pět konkrétních patentů-které lidé dobře kurátovali na 9to5Mac-a jako vždy je situace dohlížena soudcem Lucy Koh v Kalifornii. Dříve v březnu bylo vystaveno, že Apple hledal asi 40 $ za porušující zařízení, což ve výši, že budoucí vypořádání dobře dopoledne do miliard, a také s Florian Mueller of Foss Patent To, že poptávka byla také krokem, tato konkrétní situace zachytila zájem médií ještě mnohem více než obvykle.

Ale o čem přesně je to všechno? Co Samsung zjevně ukradl expanzivní patentový repertoár Apple, který zaručuje ještě jeden tanec s soudy?

Pro začátek, patent 5 946 647, který se spojuje s „systémem a technikou pro provádění akce na struktuře v počítačově generovaných datech“. Stručně řečeno, to se týká funkce v rámci iOS, která přidává odkazy na konkrétní textové řetězce, které pak lze použít k provádění konkrétních akcí. Pokud například váš zubař odešle zprávu, která uvádí „Pamatujte si zítra návštěva“, aspekt „Tomorrow“ se přeměňuje na odkaz, který zase skočí na vaši kalendářní aplikaci, pokud na něj najdete.

Patent 6 847 959 je mezitím komplexní jako „univerzální rozhraní pro vyhledávání informací v počítačovém systému“, což je reflektor procházet a poskytovat webové informace kromě regionálního vyhledávání. Tato metoda All-in-One byla zjevně roztrhána Samsungem.

Patent 7 761 414 odkazuje na „asynchronní synchronizaci dat mezi zařízeními“ a přesně na to, jak synchronizují data na pozadí, protože jednotlivci přidávají nová data, zatímco patent 8 046,721 se spojuje se snímkem, aby se odemkl – „odemknutí gadgetu provádějící gesto na ověpovém obrázku.“

Konečně, patent 8 074,172 nastiňuje „metoda, systém i grafické individuální rozhraní pro nabídku doporučení slov“, což je v podstatě automatické opravy, a přestože jej nadále proklíná, Apple hledá náhradu škody kvůli metodě Samsung Gadgets Up Up doporučení Pop Pop Pop -Ups vedle slova.

Takže to máte-přesvědčivé snížení toho, co Apple cítí, bylo porušeno, a také hnací síla rozhodnutí společnosti přijmout svého korejského soupeře k soudu. To, zda tato podání povedou k tomu, že Samsung bude vyplatit značné škody, je hádání někoho, ale pokud má historie něco projít, je výrobce Galaxy na hrbolatou jízdu.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.