Stahování tapet iOS 14 Beta 1 úniky společně s aktualizací OTA Profile Appeation

Nyní můžete získat iOS 14 Beta 1 tapety Stáhnout Verze poté, co byla data profilu OTA aktualizace unikána ze serverů Apple. Právě zde jsou podrobnosti.

Nyní jsme méně než sedm dní od iOS 14, který se zobrazí světu. To také pravděpodobně naznačuje, že jsme méně než týden od návrhářů, kteří jsou schopni zřídit úplně první beta na jejich zařízeních.

To je neuvěřitelně brzy, ale díky únikům nemusíme vyžadovat, abychom čekali tak dlouho, až uvidíme něco skutečně zajímavého iOS 14; Je to tapeta a také mnohem zajímavější profil návrháře Beta 1 iOS / iPados 14.

Tapeta, která byla prosacena pomocí účtu Twitter Blue_Kanikama, je ohromující rozmazanou modrou, bílou a fialovou stejně jako několik z minulých tapet iOS. Tam, kde se věci liší, je však cesta a kde se tato tapeta použije.

Podle The Leaker bude tato tapeta online v aplikaci Health and Wellness spíše než na obrazovce domu. To by naznačovalo, že iOS 14 bude poprvé přidat podporu pro tapety v aplikaci Health and Wellness, než aby nás drželi bílého pozadí, na které jsme nakonec zvykli.

Tento konkrétní účet na Twitteru nedávno sdílí spoustu ikon a další bity, všechny uvádějí, že jsou součástí nadcházejícího vydání IOS 14.

Příchod tapet v aplikaci Health and Wellness je něco, co se pod radarem velmi hodně stalo, stejně jako zvlášť budeme chtít vidět, jak přesně tohle páchá.

Pokud jde o dostupnost iOS / IPADOS 14 Beta 1 oficiálně, návrháři budou mít prsty zkřížené při vyhlídce na to, že budou moci zachytit novou aktualizaci. To by bylo v ostrém kontrastu s tím, jak Apple nikdy nepovolil, aby se první beta beta iOS 13 stáhla pomocí profilu návrháře, ale úniky vypadají slibně.

Apple odhalí iOS 14 během jeho na internetu WWDC zahajovací klíčové přednášky příští pondělí 22. června, takže to budeme vědět!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.6 Beta 2 odkazy IPSW, soubor profilu OTA, Beta 2 z iPados 13.6 Vydáno

iOS 13.5.1 Downgrade již není možné poté, co Apple zastaví podpisování firmwaru iOS 13.5 vězení

Útěk z vězení iOS 13.5.1 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Nejlepší úložiště Cydia a také zdroje pro iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver

iOS 13.5 Twikeaks Awickbreak Compatible with UNC0ver 5.0.x [List]

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více využíváním UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

IPhone SE 2 2020 Protector obrazovky: Zde jsou to nejlepší, co můžete dnes získat [seznam]

Kodi 18.7 IPA APK Stáhnout pro iOS 13 / IPADOS 13, Android vydán

Spusťte několik 2 čísel účtů WhatsApp na 1 iPhone ideálním způsobem, tady je jak

Stáhnout: iOS 13.5.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.