Nová společnost Sony Xperia ZR oznámila, že vám umožní fotografovat pod vodou až 5 stop [videa]

, které se všichni líbí, když jsou oznámeny nové smartphony, i když jsou pouze obyčejné staré, čísly Android telefony. Naštěstí současná sluchátka, která má být odhalena společností Sony, není ve starém obyčejném. Ve skutečnosti je to opravdu v pohodě. Prohlédněte si to po přestávce.

Daboval Sony Xperia Zr, nebo Xperia A-04E Pokud se vyskytnete na online v Japonsku, samotný sluchátko je poněkud přitažlivý, aby se na něj podíval, stejně jako mnoho chytrých telefonů společnosti Sony v těchto dnech. Přitažlivost je však mnohem více než pokožka hluboká, stejně jako ZR je zjevně odolná vůči vodě na 5 stop, což je potápěnou.

Pokud si vezmete dostatečné množství, abyste si s sebou opravdu vezmou smartphone do moře, budete moci natočit jak filmy HD, tak i obrázky v nádherném HDR díky své 13megapixelové vačce a také EXMOR RS Picture senzor. Označuje neuvěřitelně neuvěřitelné video 1080p. Pod vodou. S chytrým telefonem.

Sony Xperia ZR zabalí úder do oddělení specifikace mimo tuto kameru. Společnost Sony vybavila ZR čtyřjádrovým procesorem Snapdragon S4 Pro 1,5GH, 2 GB RAM a všechna rádia, která byste očekávali, včetně NFC a LTE. Stejně jako běží Android 4.1 Jelly Bean. Jo, starý OS.

To vše je za 4,6palcovou obrazovkou 720p, která obsahuje obrazovku Opticontrast OLED s inovací Bravia, která slibuje minimalizovat oslnění, i když je na přímém slunečním světle. To je silné tvrzení, takže to vezmeme se špetkou soli, dokud nebudeme řešit jinak. Přesto je tam slib.

V nákupu, který ukazuje gadget off, a také čtyři barvy, které budou nabízeny – černé, modré, růžové i azurové – japonský podnik vydal dvě reklamy, které tlačí své nejaktuálnější zařízení, z nichž jedno obsahuje smartphone Používáno pro oblast podvodního natáčení v bazénu. Nejsme si jisti, že bychom chtěli tuto věc sundat do našeho regionálního bazénu pro obavy z vyhození, ale dostanete tento nápad!

Smartphony společnosti Sony se dostaly pozdě a zdá se, že Xperia ZR pokračuje v tomto trendu, zejména pokud jste fanouškem konceptu smartphonu odolný vůči vodě, stejně jako musíme říci, je to jeden skvěle vypadající telefon. V těchto dnech je však k dispozici spousta soutěže, i když je to jediný, s nímž můžete plavat!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.