Apple oprávnění Opera Mini pro iPhone

dnes v překvapivém tahu, Apple skutečně povolil nejrychlejší (pravděpodobně) mobilní webový prohlížeč – opera Mini pro platformu iPhone. Za méně než 24 hodin bude nabízen v obchodě App Store zdarma. To je to, co generální ředitel opery uvedl v oficiální tiskové zprávě dnes.

Obrázek přes TechCrunch

Jsme rádi, že můžeme nabídnout iPhone i iPod Touch jednotlivcům fantastický zážitek z prohlížení s aplikací Opera Mini, “uvedl Lars Boilesen, generální ředitel, operní software.„ Tato aplikace je dalším krokem k cíli opery přivést web více lidem v více míst.

Pro ty, kteří nechápou, co je Opera Mini, je to bezplatný prohlížeč samotné opery pro mobilní telefony. Opera Mini byla prohlížečem možností milionů jednotlivců, protože má vysokorychlostní procházení a také vynikající techniky vykreslování stránek. Opera předvedla letos opera Mini na iPhone na semináři mobilního světa v Barceloně a byla stejně atraktivní jako opera běžící na jakémkoli typu jiné mobilní platformy, jako je Android, prostě vynikající!

Pokud se vám to líbilo, můžete také ráda zkontrolovat:

Droid jako webový prohlížeč pro iPhone a iPod Touch

Prebrowser Palm Pre jako webový prohlížeč pro iPhone JailBroken

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a podívejte se na další aplikace pro váš iPhone nebo iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google i Apple.