Nechť Ecovacs Deebot 601 Vyčistěte svůj nepořádek pomocí Alexa nebo asistenta Google za pouhých 159,98 $ [Originální cena: 300 $]

Vysoce výkonný a velmi prominentní vysavač Ecovacs Deebot 601 vysadil čistič 159,98 $ prostředky Amazonu. Toto je šance získat pokročilý robotický vysavač ve vašich zařízeních s vynikající použitou diskontní sazbou.

Někteří majitelé domů prostě nejsou v prostředí, kde jsou připraveni zcela záviset na technologii. Koncept WIFI připojených žárovky, reproduktorů a dokonce i vysavačů je pro některé lidi zcela cizí a okamžitě vštípí obavy a váhání. Stojí však za zmínku, že když v době, po koncepci bezdrátového vakua Dyson, který visel na zdi a byl dostatečný k tomu, aby se přinesl, by byl děsivý. Je to všechno o vývoji a účinnosti, stejně jako Deebot 601 je ideální v popředí tohoto poplatku do současné éry.

Stejně jako velké množství dalších jednotek na trhu tohoto typu, Deebot 601 zahrnuje systematickou čisticí cestu ve tvaru S, která zajišťuje, že se může dostat do každého rohu oblasti, které má za úkol čištění. Navíc, když má za úkol čištění obtížných podlah, jako je laminované nebo pevné dřevo, zaměstnává mnohem komplexnější systematický systém zpět a zpět, aby se ujistil, že je úkol dokončen. Tento typ inteligence naznačuje, že systém je nejlepší pro domy, které mají různé typy podlah v průběhu areálu. Nejlepší pro dlaždice, dřevěné podlahy a samozřejmě koberce.

Systém také zahrnuje třístupňový čisticí systém, který zajišťuje nejlepší možné výsledky a je schopen posílit nebo snižovat sací režim a také sílu v nákupu k vyčištění těžkých okolností a objevení fantastického ohrožení Jeopardize mezi mocí a dlouhověkostí. Tento systém je obecně tak jednoduchý, jak může potenciálně zahrnovat majitel, který musí jen nastavit své preference a pak zbytek nechat na hardwaru. Koneckonců, jedná se o moudrý domov připojený gadget schopný přinést účinnost i automatizaci do vašeho majetku.

Nakonec také získáte celkovou správu tohoto nádherného bitového robota pomocí oddané aplikace nainstalované vašemu smartphonu a dokonce i pomocí zvukových příkazů, pokud se rozhodnete propojit s Amazon Alexa nebo Google Assistants se sídlem Hardware. Fantastický produkt za mnohem lepší cenu.

KOUPIT: ECOVACS Deebot 601 Robot Vacuum Cleaner s systematickým pohybem ve tvaru písmene S Amazonu: 159,98 $ s využitím kódu ECovaCSD601 | Původní cena: 300 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je aktuální stav?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.