16palcový MacBook Pro k využití 9. gen Coffee Lake Intel Revitalize procesorů

Apple to dosud neoznámil, ale 16palcový MacBook Pro je nyní jedním z nejhorších tajemství v technickém ideálu. Chápeme, že bude mít novou klávesnici a chápeme, že bude mít 16palcový displej. Stejně jako nyní chápeme, že pokud má věřit nové zprávě analytika trhu IHS Jeffa Lin, využije revitalizaci procesorů Coffee Coffee v Intel 9. generace.

To samozřejmě dává velký smysl. Toto jsou přesně stejné procesory, které Apple obnovil 15palcový MacBook Pro s začátkem tohoto roku. Rovněž naznačuje, že nový 16palcový MacBook Pro bude konfigurovatelný s CPU veškerou metodou až do osmi jádra a rychlostí 2,4 GHz. Maximální rychlost zvýšení turbo bude také obrovská 5,0 GHz.

16palcový nápad MacBook Pro od Viktor Kadar

Někteří přemýšleli, zda Apple využije nové procesory ICE Lake Intel Intel, ale poskytovalo nedostatek šesti nebo osmi základních možností, což bylo nepravděpodobné, že by tento stroj byl zjevný cílový publikum-vysoce výdajové uživatele. Ve skutečnosti mají nedávné zvěsti tohoto tvůrce počínaje kolem 3 000 $.

Za své peníze však získáte hodně výrobce. Říká se, že se jedná o úplně první ze nového stylu s menšími rámečky, aby se vešly z této nové obrazovky, aniž by podvozek vytvořil jakýkoli typ větší než současný 15palcový MacBook Pro. Tato obrazovka bude mít rozlišení 3 072 × 1 920, což se odpovídá 227 ppi.

Data vydání se liší v závislosti na tom, koho posloucháte, ale očekáváme, že nový notebook bude vyhlášen na konci září nebo října. Naše oči jsou naprosto loupané.

(Via: Forbes)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 13 beta 6 / public beta 5 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Profil stahování iOS 13 public beta 4 vydaný testerům

Stáhněte si iOS 13 beta 5 odkazů na IPSW a aktualizaci OTA pro váš iPhone nebo iPad

IOS 13 beta 5 profilové údaje ke stažení bez účtu vývojáře, tady je jak

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.