Společnost Apple si užívá série 4 EKG, které nás fungují pouze při spuštění, 4 nové tváře užívající všechny návrhy s WatchOS 5

Apple včera odhalily svou novou sestavu iPhone, ale pravděpodobně nejzajímavějším prohlášením o události bylo Apple uživatele Series 4. I když jsme s téměř jistotou pochopili, že během této akce bude mít nový Apple, nový nositelný pořad ukradl díky většímu zobrazení s vyšším rozlišením a také řadě nových funkcí zaměřených na zdraví.

Jednou z těchto funkcí je přidání elektrokardiogramu nebo EKG. Funkce EKG, která používá profesionály k screeningu srdečních podmínek, jako je fibrilace síní, využívá snímač srdeční frekvence na zadní straně jablka si užívá spolu s elektrodami vyvinutými do zad kromě přepracované digitální koruny.

Když jednotlivé umístění prstu na digitální koruně vytvoří uzavřenou smyčku, což umožňuje užívat si čtení EKG za pouhých 30 sekund. Jedná se o potenciálně život zachraňující život, ale bude to nabízeno pouze ve Spojených státech a dokonce i mnohem neuspokojivější, nebude to nabízeno, když se Apple užije v prodeji příští týden.

Důvod, proč funkce EKG nebude nabízena mimo Spojené státy, je pravděpodobně ten, který se týká byrokracie potřebné k zavedení takové funkce na mezinárodní úrovni. Apple uvádí, že funkce byla poskytnuta v pořádku FDA, ale to platí pouze pro státy.

Očekávali bychom, že podobné tahy budou provedeny, aby se zaškrtnily ideální políčka potřebné k tomu, aby se uskutečnily celosvětovou představení, i když nemáme žádný koncept přesně, jak dlouho to může trvat. Rovněž to neodstraní, proč američtí jednotlivci nebudou mít funkci ani na zavedení dne.

Existuje však několik skvělých zpráv souvisejících s Apple Watch.

Čtyři nové tváře zahrnují dohodu o dýchání s tím, co souvisí s existující funkcí stejným názvem, kromě zakončení a vodní dohody s tímto Apple debutovaným na jevišti.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iPhone XS vs XS Max vs XR vs x [Srovnávání specifikace]

Poznámky k vydání iOS 12 GM: Podrobné funkce a nové úpravy

Ohlášeno datum vydání finální verze iOS 12

IPhone XS / XS Max 10W Quick Wireless Charger: právě zde jsou ty nejlepší

Stáhněte si odkazy IOS 12 GM IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

iPhone XS Max vs XR vs Galaxy Note 9 [Porovnání velikosti]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 gm bez účtu návrháře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 GM IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.