Král bojovníků udeří a kope se na Android – Stáhněte si nyní!

Král bojovníků od japonského oblečení SK byl jedním z těch skutečně skvělých arkádových rytmů v devadesátých letech. Jak tomu bylo v případě mnoha klasických her z desetiletí, získává na Mobile druhé směny.

Obvykle iOS dostane první dibs na nových titulech, ale král bojovníků dnes spustil pro Android a nabízí 20 bojovníků ze série KOF – což si vytvořilo jméno pro sebe v polovině až koncem devadesátých let – stejně jako pět různých herních režimů . V nákupu, který udržuje věci zajímavé, existují v celém příběhu odemykatelné úspěchy a dobroty, včetně režimu galerie a obchodních karet.

SNK uvedl v poznámkách k vydání hry:

Ohromující grafika světově proslulé série boje byla věrně znovu vytvořena a plně využila současného hardwaru Android. Použití virtuálního pad/joysticku dokonale reprodukuje ovládací prvky KOF a vytváří jednoduchý, uživatelsky přívětivý styl hry pro snadné provádění speciálních pohybů a kombinací.

V recidivě toho, co bylo Achillovou patou Android, není král bojovníků kompatibilní s velkou částí zařízení. Ice Cream Sandwich, nejaktuálnější mobilní operační systém Google, byl pouze oficiálně zaveden do Samsung Galaxy S II, což je zase pouze druhému zařízení Android za Galaxy Nexus pro spuštění nového softwaru.

Z zdá se, z toho, co můžeme shromáždit, že král bojovníků pracuje pouze s několika zařízeními Samsung a Sony Ericsson v tuto chvíli, včetně Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Tab 10.1, Sony Ericsson Xperia Arc a Xperia ARC a Xperia Hrát si. Mohou fungovat další zařízení – a možná budete chtít zkontrolovat komentáře stahovatelů, abyste zjistili, zda máte štěstí. Jinak je vhodné čekat na oficiální podporu.

Pokud se cítíte trochu nostalgicky (a vlastníte jedno z výše uvedených zařízení), přejděte do obchodu Google Play a stáhněte si kopii. Postaví vás zpět 4,99 $, což, i když se zdá být poměrně vysoko, je podporováno silnými recenzemi normálně kritických časných adoptorů.

Stáhněte si krále bojovníků pro Android [odkaz Google Play]

Dejte nám vědět, pokud souhlasíte s Rave Early recenzemi tím, že vypustíte komentář na naší stránce na Facebooku.

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.