6 věcí, které lze očekávat od události Apple iPhone 5 12. září

, kterým předchází úniky, pověsti a zprávy, je nadcházející událost společnosti Apple nejočekávanější mediální událostí související s mobilní technologií. Očekává se, že společnost oznámí více nových produktů, hardwaru i softwaru. V tomto příspěvku budeme spustit seznam oznámení, které očekáváme, že Apple během akce učiní. Podívejte se na ně po skoku.

IPhone 5 není žádný mozek

V mé mysli není pochyb o tom, že hlavním oznámením mediální akce bude oznámení dalšího iPhone. Podle dosud úniků a zpráv bude zahrnovat větší, širokoúhlý 4palcový displej, evoluční nový design (diskutovaný níže), podporu pro 4G LTE, přepracované sluchátka a vše nový konektor doků. IPhone šesté generace bude také s největší pravděpodobností nazýván iPhone 5 namísto „nového iPhone“, jak naznačuje 5 stínů v tisku Invite:

Aspekt designu nového iPhone je obzvláště důležitý pro mnoho lidí. Průmyslový design iPhone 4 / 4s, s jeho kovovou skořápkou plus skleněnou záda a přední, patří mezi nejlepší v podnikání, ale přiznejme si to: iPhone potřebuje nový nový vzhled. Pokud se shromážděné úniky těla mají co projít, bude design iPhone 5 spíše evoluční aktualizací než revoluční: bude vyšší, štíhlejší a bude/může zahrnovat nový kov + sklo zpět, aby se zlepšila trvanlivost.

Tyto „úniky“ samozřejmě mohly být součástí dezinformační kampaně společnosti Apple, aby snižovaly očekávání lidí ohledně nového telefonu, aby mohli tuto středu získat nadšenou reakci publika. Nevíme jistě, dokud nebudou oznámení oficiální!

iPhone 3GS nahrazený iPhone 4, iPhone 4 x 4s

S každým následným oznámením iPhone jsme zaznamenali snížení ceny 100 USD u předem, které spotřebitelé musí zaplatit spolu se dvouletou smlouvou. S oznámením iPhone 4S bylo 8 GB 3GS osvobozeno ke smlouvě, zatímco iPhone 4 byl snížen na 99 $. Tři nejlepší sloty – 199 $, 299 $ a 399 $ – byly vzaty iPhone 4s.

Očekáváme podobné oznámení s iPhone 5. 3GS může přestat přepravovat, nebo Apple jej může pouze tlačit na trhy smartphonu s nižším koncem, kde je iPhone stále považován za prémiový, špičkový produkt.

Nové aplikace, které využívají nový hardware

Apple představil fotografický stánek, iwork a garážovou kapelu s iPadem 2, iMovie s iPhone 4, karty / nekonečnou Blade II s iPhone 4s. Je to trend, který očekáváme, že Apple bude pokračovat s iPhone 5, kde oznámí aplikaci (nebo aplikace), která předvádí nové uživatelské zkušenosti, které jsou umožněny s novým hardwarem.

Nové ipody

Hardware IPOD Touch bojuje s iOS 5, hry vypadají zastaralé, aplikace trvají více času, než by se měly načíst, neexistuje způsob, jak koupit nové písně nebo bezdrátově synchronizovat nové písně na iPod Nano. To jsou jen některé ze způsobů, jak by se mohly nové ipody zlepšit.

Poslední skutečné obnovování související s iPodu bylo provedeno 1. září 2010. Je na čase, abychom viděli další generaci ipodů; Série hudebních přehrávačů, které pomohly přivést Apple z nejasnosti na začátku roku 2000.

Neočekávejte však iPad mini

IPhone je největším produktem společnosti Apple, takže neočekávejte, že by společnost odnesla jakoukoli pozornost tím, že oznámila další obrovský produkt, jako je silně pověřený iPad Mini. Podle zpráv bude mít iPad Mini vlastní akci v říjnu.

iOS 6 pro iPhone, iPad a iPod touch

Apple vždy komplimentuje svůj nový hardware novým softwarem a s tím, že iOS 6 je na podzim nakloněn, dobře, co víte, podzim je tady! V den akce očekáváme, že Apple konečně oznámí dostupnost konečné verze iOS 6. Máme silný pocit střeva, že nebude k dispozici, dokud iPhone 5 nezasáhne police.

To je vše, o čem věříme, že bude odhaleno v den akce, pokud máte co dodat, proč nesdílet své myšlenky na našich stránkách Facebooku nebo Google+?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.