Cortana pro Android je nyní nabízena v Play Store pro beta testery

Už jsme vás informovali o novém osobním asistentovi společnosti Microsoft Cortana už dávno, který byl téměř o měsíc zpět propuštěn a také se aktualizoval. Jednalo se o únikovou beta verzi Cortany, která byla předpokládána, že byla hodnocena uzavřenou komunitou. Tentokrát však kolem společnosti Microsoft představil program testování beta pro svého nového osobního asistenta -Cortana pro každého, kdo se pro něj rozhodne.

Cortana je nyní jako Google a také vám pomůže v mnoha operacích s hlasovými příkazy. Chcete -li jej aktivovat, vyžadujete buď klepnout na logo Cortana v aplikaci, nebo uvést „Hey Cortana“, stejně jako budete moci ovládat svému novému osobnímu asistentovi na Android.

Cortana je chytrým novým osobním asistentem společnosti Microsoft, který vám pomůže dosáhnout věcí s funkcemi podobnými Google. Pomůže vám to objevit věci na vašem zařízení Android, zpracovat svůj kalendář, sledovat balíčky, objevovat soubory, chatovat s vámi, vyprávět vtipy a také skvělé nabídky. Čím mnohem více využijete Cortanu, tím mnohem více přizpůsobené vaše zkušenosti bude.

Zde je to, co Microsoft musí uvést o své osobní asistentské aplikaci -Cortana k dispozici pro Android:
• Využijte Cortanu jako hlasového asistenta tím, že mluví přirozeně nebo dokonce psaním, stejně jako objeví odpovědi z webu nebo vám pomůže udělat věci.
• Objevte odpovědi využívající Bing, včetně nejnovějších sportovních skóre, filmových show, regionálních restaurací, faktů, jakož i odkazů, stejně jako další.
• Nastavte připomenutí s Cortanou a také získejte připomenutí v konkrétní nebo opakující se době, nebo když dorazíte/zanecháte konkrétní místo.
• Nastavte alarmy.
• Umístění telefonní hovory k vašim kontaktům pomocí hlasu.
• Hlasové textové zprávy: Diktujte svůj SMS/text do Cortany pomocí hlasu.

Tento nový osobní asistent by mohl svým soupeřům, jako je Google, a Siri, který má v příslušných komunitách oblíbené, obtížný boj. Pokud si chcete stáhnout vynikající aplikaci společnosti Microsoft Cortana, pak budete vyžadovat indikaci pro testovací program beta a po dokončení, budete nasměrováni na odkaz Play Store. Tato aplikace však může být nabízena pouze pro některé konkrétní regiony, které nás prozatím zahrnují i ​​pro některé další regiony. Chtěli bychom znát vaše myšlenky na Cortanu. Indikace pro aplikaci a také nám dejte vědět.

[GooglePlay url = ””]