2019 iPhone Funguje obousměrné bezdrátové nabíjení, 25% mnohem větší schopnost baterií

Apple nic neodhalilo, ale firma by vyžadovala na jaře překvapení doživotního života v nákupu, aby nesložila nový iPhone nebo Tři tento září. Významný analytik Ming-Chi Kuo chápe, že stejně jako on také počítá, že chápe, že iPhone v roce 2019 budou také zahrnovat také obousměrné bezdrátové nabíjení.

Ve výzkumné studii zaslané investorům Kuo zjevně prohlašuje, že nové telefony iPhone budou zahrnovat obousměrné bezdrátové nabíjení podobné řadě zařízení Android. To by teoreticky umožnilo iPhone také bezdrátově poplatky za pár AirPods, za předpokladu, že se také používá situace bezdrátového nabíjení.

iPhone 11 Idea vykreslení Waqar Khan

Očekáváme, že nové návrhy iPhone 2H19 budou podporovat obousměrné bezdrátové nabíjení. Ačkoli iPhone není úplně prvním špičkovým smartphonem, který má být vybaven obousměrným bezdrátovým nabíjením, může tato nová funkce pro jednotlivce učinit mnohem praktičtější poplatky za nové AirPod a také vytvořit mnohem lepší integrovanou individuální zkušenost iPhone i AirPods.

Tato přesná funkce a využívání situace je to, co způsobilo, že obousměrné bezdrátové nabíjení tak fascinující v řadě vlajkových lodí Android, včetně zařízení Samsung Galaxy S10. Krok společnosti Apple, aby do svých iPhone zahrnoval přesně stejné inovace, dává velký smysl a rozhodně je jen otázkou času. Kuo však věří, že k tomu dojde dříve než později, přičemž tento rok bude v rámci.

Spolu s novou obousměrnou funkcí bezdrátového nabíjení se Kuo také domnívá, že iPhone 11, stejně jako iPhone 11 Max, uvidí zvýšení schopnosti baterie-až o 25% v závislosti na dotyčném telefonu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Stahování: Apple vydává konečnou verzi MacOS 10.14.4, WatchOS 5.2, TVOS 12.2

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0ver a také nastavit Cydia, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Aplikace Apple zkratky aktualizovaná novými akcemi pro poznámky, cestovní data, další

Apple oznamuje svou vlastní kreditní skóre nazvané „Apple Card“, právě zde jsou podrobnosti

Galaxy S10+ vs iPhone XS Max: Vlajková loď Samsung 2019 s Gorilla Glass 6 prohraje vlajkovou loď Apple 2018 v poklesu trvanlivosti testu

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.