Poté, co si vytvořil legraci z Apple, je Samsung nastaven na připojení k trendu displeje podobného iPhone X

, když Apple představil iPhone X, doplněný monobrowem nebo zářezem, byl zesměšňován všemi vlevo a vpravo, ale od té doby, ale od té doby, ale od té doby , mnoho společností Android následovalo zkopírováním trendu designu, a to zahrnuje některá z největších jmen z odvětví smartphonů.

A nyní se zdá, že největší výrobce telefonů Android ze všech a hlavního soupeře společnosti Apple, Samsung, se chystá připojit k trendu displeje zářezu také navzdory laskavosti společnosti zesměšňovat vlastní zářez iPhone X ve své reklamě.

Čínský patentový úřad původně všiml MobielKpopen.net, zveřejnil nový patent, který je ve vlastnictví společnosti Samsung Electronics a požaduje patentovou ochranu pro design, který, jak jste uhodli, má v horní části displeje zářez.

Patent je datován 30. března 2018 a vypadá, pro všechny záměry a účely, jako iPhone X. Nejen trochu, ale hodně, i když je to pravda, samotný zářez je menší než iPhone X, což zase umožní neohlášené Telefon má lepší poměr obrazovky k tělu než současný iPhone X, ale je to pravděpodobně proto, že nebude obsahovat sofistikovaný senzor rozpoznávání obličeje, jako je Senzor Apple Truedepth v iPhone X.

Kromě zářezu si na zadní část tohoto zařízení všíme, že se na zadní straně tohoto zařízení všíme, že bude konečně umístěn pod displejem, jak se říká, jak se říká, a ve skutečnosti je dosaženo některými méně vysoce profilovými společnostmi. Zůstatelné je také umístění duálních kameras na zádech, které vypadá jako převzetí přímo z iPhone 7 Plus/8 Plus.

Není zcela jasné, na co se tento patent změní, pokud vůbec něco, i když se očekává, že Galaxy Note 9 dorazí dostatečně brzy a určitě bude mít cenovou značku, která odpovídá iPhone X, i když budeme muset počkat, až to uvidíme, zda tohle je Patent je pro něco o něco dále dolů Samsungův plán než v polovině roku 2018.

Koncept ukazující, jak by Galaxy S9 vypadal u iPhone X-Like Notch na displeji.

(Via: mobielkpopen.net [Google Translate])

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3 Útěk z vězení využívá příchozí? Ian pivo projektu Zero, aby se poradilo na debuggeru jádra na MOSEC 2018

Čas údržby mobilního PUBG pro aktualizaci 0.4.0 Zveřejněno, když se nový přívěs stane škádnutím

Stáhněte si iOS 11.4 Beta 2 IPSW, OTA odkazy pro testování

Poznámky a změny vydání iOS 11.4 Beta 2: Co je nového v této verzi?

PUBG Mobile 0.4.0 Apk globální verze škádlel, pravděpodobně přichází velmi brzy

Fortnite 3.5.1 Detekce útěku z vězení Progress: Zde je dosud známo

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA konečné verze právě zde

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.