Problémy s softwarem iPhone 8 údajně způsobující paniku u společnosti Apple

a inženýři Apple potí před spuštěním iPhone 8 koncem tohoto roku kvůli řadě přetrvávajících softwarových problémů se zařízením, podle Fast Company. Nová odhalující zpráva naznačuje, že inženýři a designéři společnosti Apple mají znepokojivý čas vyžehnutím řady softwarových problémů týkajících se nových induktivních bezdrátových nabíjení a 3D schopností senzací hloubky.

Zdá se, že každoročně vidíme a slyšíme o zprávách, které naznačují, že nový iPhone Apple by mohl být potenciálně zpožděn, nebo že výnosy určitých komponent nejsou tam, kde by společnost chtěla, což by nakonec vedlo k situaci, kdy poptávka zpočátku převáží nad dodávka při spuštění.

Tentokrát se cítí trochu jinak s rychlou společností, která cituje lidi s „znalostí situace“, což naznačuje, že v Apple existuje „pocit paniky“. Tato panika je zjevně způsobena probíhajícími problémy, které by nakonec mohly vést k přepravě iPhone 8 bez povolených hlavních inzerovaných funkcí.

Zdá se, že se jedná o integraci induktivního bezdrátového nabíjení a 3D schopnosti snímání vačky směřující dopředu, které pro Apple představují okamžité problémy. John Gruber již sdílel svůj názor na funkci bezdrátového nabíjení a uvedl svůj přesvědčení, že to nemusí být ve skutečnosti aktivováno až později v roce spolu s zavedením iOS 11.1. Zpráva naznačuje, že se jedná spíše o softwarový problém než na problém s dodávkou s příslušnou dodatečnou komponentou nabíjení.

Existuje také návrh, že rozhodnutí společnosti Apple odstranit ID Touch ID z iPhone 8 ve prospěch skenování obličeje pomocí přední vačky způsobuje potíže opět ze strany softwaru. Zdá se, že zdroje jsou pohodlné, že Apple dostane tento doprovodný software včas pro spuštění iPhone 8 v září, ale to stále potenciálně nechává společnost v limbu, kde se týká bezdrátového nabíjení.

Upřímně řečeno, je pravděpodobné, že se jedná o mnohem více kouře než skutečný oheň. Jakékoli nové spuštění zařízení pro každou společnost bude sužováno vnitřními problémy a problémy, které je třeba překonat. Apple není v žádném případě osvobozen nebo vyloučen z těchto problémů, což naznačuje, že je velmi pravděpodobné, že vše bude přivedeno zpět na cestu před koncem září.

(Zdroj: Fast Company)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: IOS 11 Beta 3 odkazy IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Developer [How-to Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.