2019 Toyota Avalon, Corolla Hatchback CarPlay, Alexa, bezdrátové nabíjení, užijte si podporu dostane hloubku

Toyota může být jedním z posledních hlavních výrobců automobilů, kteří oznámí podporu pro Carplay, možnost Apple pro přijímání aplikací pro iOS a jejich získání je a získání je Na obrazovkách systémů zábavy v automobilu, ale s automobily, které se začínají objevovat s těmito systémy vestavěnými, je jasné, že společnost nehraje.

Po lednovém oznámení CarPlay se vykazuje řada nových automobilů a všichni vypadají skvěle.

Lidé v MacRumorech byli schopni strávit nějaký čas v praktickém čase s novými automobily vybavenými Carplay Toyota a určitě vypadají v podnikání. Toyota, která začíná s Avalonem v roce 2019, která se chystá dorazit k prodejcům v květnu, se snaží vzít automobil obecně zaměřený na starší demografickou skupinu a proměnit jej v něco, co je plné technologie. Součástí toho je podpora chytrých telefonů, včetně této integrace CarPlay.

Stejně jako každý jednotlivec obeznámený s CarPlay již ví, zapojení iPhone do portu USB v automobilu umožní okamžitý přístup k aplikacím, jako jsou zprávy, mapy a hudbu, a umožní vše, co se zobrazí na vestavěném 9palcovém dotykovém displeji. Neexistuje žádná bezdrátová podpora CarPlay, ale je tu co nahradit – bezdrátová oblast nabíjení QI, která udrží váš iPhone nabitý na cestách.

Díky své funkci iterace Avalon Avalon Avalon je nastavena tak, aby získala podporu pro Apple uživatele a smartwatches Android, aby umožňovaly funkce, jako je vzdálený start, zámek a odemknutí.

Když přejdeme na Corolla Hatchback 2019, máme opět podporu CarPlay, i když tentokrát menším 8palcovým displejem. Nabíjení Qi je stále k dispozici u Corolla, i když je k dispozici pouze v případě, že jste z nějakého důvodu připraveni vybrat model XSE CVT. Jak Corolla, tak Avalon zahrnují podporu Alexa, která přichází vestavěná – nejlepší pro ty z nás, kteří jsou nyní zvyklí štěkat rozkazy v Amazonském digitálním asistentovi.

Pokud jste v létě letošního roku, pokud jste fanouškem CarPlay, přijetí společnosti Corolla Hatchback.

2019 Toyota Avalon

2019 Corolla Hatchback

(Zdroj: makrumory)

Můžete také chtít vyzkoušet:

PUBG Mobile 0.4.0 IOS ke stažení konečně vydáno jako aktualizace

iOS 11.4 beta 3 ke stažení, očekávané datum vydání: Zde je to, co potřebujete vědět

Aktualizace iOS 11.3 Útěk z vězení: Přístup kořenového skořepiny dosažený na většině aktuálního firmwaru

iOS 11.2.6 Útěk z vězení: Platforma pro výzkum bezpečnosti uživatelského prostoru ve vývoji, tady je to, co by mohlo naznačovat pro komunitu

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA finální verze Ideální zde

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.