9 nejlepších iPhone Pranks, které vytáhnou své dobré přátele

, v životě je jen málo věcí, než se dostat jeden na dobrého přítele nebo pracovního kolegu. Nic také zlověstného, ​​samozřejmě, jen trochu kopat právě tady, stejně jako tam, aby se den pohyboval. To je to, co dělají dobří přátelé.

Pokud tedy nacházíte, abyste porozuměli někomu s iPhone a také kdo je dostatečně naivní, aby s ním nevyužil přístupový kód, sestavili jsme seznam devíti jednoduchých, a co je důležitější, rychlé metody jejich žert. Všech devět je bude mít zmatené i možná zmatené, ale v ideálním případě uvidí legrační stránku, když rozpoznají, co se děje.

Co přesně tedy můžete udělat, aby se chichotaly tekoucí?

Nekonečné psaní

Rozumíte těm tři animované tečky, které ukazují, když někdo píše v iMessage? Nebylo by skvělé, kdybyste někomu poslal GIF této přesné animace, abyste se ujistili, že sedí a čekají na odpověď, která nikdy nepřijde? Proč ano, opravdu by to bylo. Takový GIF si můžete stáhnout právě zde.

Rozbitá tapeta obrazovky

Tenhle nikdy nezestárne. Stačí si stáhnout tapetu na telefonu svého přítele, který na něm poškodil skleněné vzory. Zamkněte telefon a také čekejte na mini-hearttack, aby následovali, když si zvednou svůj gadget a také jej odemknou. Neocenitelný.

Tradiční spojuje se s přepínačem

Tohle může trvat trochu času, ale jeho podstatou je, že budete modifikovat název vašeho kontaktu a poskytnout mu jméno, které se hodí k zneužívání. Modifikujte například své jméno na „táta“ a poté odešlete text s uvedením obviňování a poté sledujte, jak se vaše značka vrhá.

Obrazovka zmrazeného domu

Je to starý pro každého, kdo byl kolem, když to bylo vše populární na Windows PC, ale stále je to skvělé přimět lidi. V zásadě vše, co musíte udělat, je pořídit snímek obrazovky něčí obrazovky, přesunout všechny své aplikace na druhou obrazovku a poté aplikovat snímek obrazovky jako tapetu. Oh, stejně jako pak sledujte, jak se snaží klepnout na ikony, které neexistují. Opravdu je to dětinské, ale je to zaručeno, že vás chichotá.

Invertované barvy

Přejděte na Nastavení> Obecné> Přístupnost a zapnout barvy Invertu. Až příště váš dobrý přítel zvedne svůj iPhone, bude věřit, že grafický čip šel bonkers. To ponechává škrábání hlavy na nejlepší.

Automatické opravy zábavy

Pomocí vestavěných zkratky klávesnice iOS nastavte něco neškodného, ​​aby bylo okamžitě upraveno na něco fascinujícího, když je zadáno. Zde necháme slova na vaší kreativitě, jen zkuste být tak vulgární!

Uvězněný v žert tapety

Postavte se za oknem odstranění skla a předstírejte, že jste uvízli uvnitř. Vyfoťte metodu, která vypadá, jako byste byli uvězněni uvnitř telefonu. Vidíš, kam to jde? Dobrý. Nyní to nastavte jako obrazovku zámku vašeho přítele a také čekejte.

Přístup k uzamčení vedení s průvodcem

Přístup k funkci s průvodcem iOS je vynikající, pokud chcete ponechat iPhone nebo iPad uzamčený do jedné aplikace, což je ideální pro žerty. Otočte přístup s průvodcem a poté spusťte aplikaci, která je vhodně únavná jako zásoby před aktivací přístupu k vedení stisknutím tlačítka domu třikrát. Nastavte špendlík a poté se dívejte, když se snaží opustit aplikaci, která je nemožná bez pin, který jste právě nastavili.

Nepříjemný selfie

Pošlete oběť verzi této konverzace.

A jen na ně počkejte, až začnou posílat nekonstravy nepříjemných vypadajících selfies. Opravdu to funguje!

Také byste měli zkontrolovat:

Tato technika iOS zabraňuje lidem v přejetí vašich obrázků na iPhone

Takže to máme. Jen se pokuste nepřinést tak dobře, až příště žertujete své spolupracovníky. Pak by to možná byla pro ně skvělá lekce o mobilním zabezpečení!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.