7 důvodů, proč byste měli čekat na iPhone 6s / 7

, nyní se vrháme na konec června, a protože se tento nádherný zářijový měsíc přibližuje, kupující iPhone začínají rozhodovat o tom, zda koupit nový iPhone 6 nebo 6 Plus právě teď nebo počkejte, až Apple oznámí iPhone příštího generace letos na podzim. Všichni z nás mají rádi nové hračky, tak jaké jsou největší důvody pro to, aby se koupilo nový iPhone 6, nyní ve prospěch visící kolem trochu déle, aby Apple oznámil iPhone 6s/7, nebo cokoli Apple to nakonec nazývá?

Jsme vděční, že jste se zeptali. Zde jsou.

Robustní design

O iPhone 6s se říká, že je oduchem silnější a větší než iPhone, který nahrazuje. Pokud tomu tak je, pak by Apple neměl čelit stejnému problému Bendgate loňského velkého vydání, což může být pro kupující, kteří jsou na takové věci vybíraví, jen dobrá věc.

Mezní tlustší tělo by také neznamenalo žádné další vyčnívající objektiv fotoaparátu na zádech.

Síla dotek

V tomto okamžiku bychom byli více překvapeni, kdyby příští iPhone nepodporoval Force Touch, než kdyby tomu tak bylo, i když si nejsme jisti, jak nejlépe využít přidané kontrolní schéma, které poskytuje.

Předchozí zprávy odhalily, že iOS 9 je Force Touch připraven, což nás vede k přesvědčení, že další iPhone z Cupertino se skutečně zabalí do technologie pro zahájení akcí pomocí pevnějšího dotyku na displeji, stejně jako Apple Watch.

Říká se také, že Force Touch bude exkluzivní pouze pro iPhone 6s Plus. Budeme čekat a uvidíme, jestli má toto zjevení váha.

Zlepšený výkon

Říká se, že zahrnuje celou 2 GB RAM stejně jako iPad Air 2, nový iPhone má potenciál být docela benchmarkovým králem.

Pravděpodobně také zabalí čip Apple A9 A9.

Jaká je výhoda mít více RAM a nového procesoru, kterého se ptáte? No, můžete lépe multitask, aplikace se spustí rychleji a hraní bude samozřejmě pohlcující než kdykoli předtím.

Větší baterie

Očekává se, že Apple vloží do dalšího iPhone o něco větší baterii, což je možné v důsledku toho, že bude mít trochu více prostoru, s nímž jsme si mohli hrát, jak jsme již zmínili. Jakékoli vylepšení baterie, i když bude vítána její jediná mezní.

Obrovský upgrade pro přední a zadní kamery

Kopnutí do kódu iOS 9 Beta odhalilo, že další iPhone bude obsahovat přední fotoaparát s možností nahrávání videa s 1080p s podporou Flash, což znamená, že další sluchátko Cupertino bude docela selfie králem. A s neustálým vynořením zvěsti, že iPhone 6s bude mít vylepšenou zadní kameru s více megapixely – 12 je přesnější s menšími pixely na senzoru – očekávejte, že sluchátko bude mít výkonné střelce na přední i zadní části.

Možnost růžového zlata

Říká se, že Apple spustí nový iPhone ve variantě barvy růžového zlata, stejně jako Apple Watch. Nebo alespoň barva růžového zlata, než aby byla skutečně vyrobena z růžového zlata. Díkybohu.

Už dlouho nechodí

Nový iPhone je nyní hned za rohem, a přestože si nejsme jistí, že některé z rušených funkcí sami, je třeba doufat, kdy jsou iPhone 6S a iPhone 6S Plus skutečné, 100% odhalené produkty.

Podle úniku od Vodafone bychom měli toto oznámení vidět v září, stejně jako minulý rok, a to před ním.

Při pohledu na všechny výše uvedené funkce je to pravděpodobně nejhorší doba na získání iPhone 6/6 plus nyní. Samozřejmě, pokud je váš telefon zlomený nebo tak něco a okamžitě chcete nový, stále můžete získat iPhone 6. Je to stále úžasný telefon a všechno, ale pokud můžete čekat pár měsíců, 6s/7 bude Ještě lepší nákup s ohledem na skutečnost, že bude spuštěn ve stejných cenových bodech jako aktuální iPhone se všemi dalšími výše uvedenými funkcemi a za pouhých dva až tři měsíce od nynějška.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.