9 Nejlepší balíčky Widgetů KWGT pro Android

již můžete pochopit, že Android je nejvíce přizpůsobitelným mobilním operačním systémem na trhu. V obchodě Google Play je nabízeno mnoho aplikací, které vám pomohou personalizovat zařízení. Když už mluvíme o přizpůsobení, widgety KWGT jsou jednou z nejlepších metod, jak zvýšit konfiguraci v úseku s velmi malým úsilím. Abychom věci usnadnili, vybrali jsme ty nejlepší balíčky widgetů KWGT pro Android v obchodě Play. Než posouváte dolů, možná budete chtít zkontrolovat přesně to, jak můžete povolit Dark Mode v obchodě Google Play.

Některé z těchto balíčků widgetů jsou placené aplikace, zatímco některé jsou zcela zdarma. I když stojí za zmínku, že k využití těchto balíčků widgetů byste byli potřební k zakoupení verze KWGT Pro. Takže bez jakéhokoli typu ještě více ADO, pojďme nejlépe vyskočit a zkontrolovat ty nejlepší balíčky Widgetů KWGT.

Pokud nejste obeznámeni s tím, jak přesně využít KWGT k personalizaci obrazovky domu Androidu pomocí widgetů Kustom, zkontrolujte to nebo průvodce.

huk kwgt

Balíček HUK KWGT je rychle jedním z nejlepších balíčků widgetů pro KWGT, které jsou v současné době k dispozici. Balíček obsahuje 200 dobře navržených widgetů, z nichž si můžete vybrat. V balíčku je pro všechny widget, protože máte přístup k několika minimalistickým widgetům kromě několika nadřazených trendových. Mnoho widgetů v balíčku HUK KWGT je založeno na textu, proto by dobře fungovaly na velmi malém prostředí.

[GooglePlay url = ””]
Odisea kwgt

Pack Widget Odisea je ještě jeden vynikající balíček KWGT. V balení je zahrnuto více než sto velkolepých widgetů. Mnoho widgetů v balení má gradientní barvy, které vypadají pozoruhodně, když jsou spárovány s příslušnou tapetou. V balíčku Odisea KWGT existuje téměř každý widget, který byste mohli vyžadovat. Stojí však za zmínku, že tyto widgety nemusí být nejlepší pro ty, kteří chtějí vytvořit minimalistické nastavení.

[GooglePlay url = ””]
Podívejte se na: Průvodce začátečníkem po přizpůsobení Androidu

Pixxy kwgt

Pokud jste někdo, kdo zbožňuje jazyk stylu materiálu Google, pak Pack Pixxy KWGT je ten, který byste měli vyzkoušet. Každý widget v balení se zdá, jako by se Google vyvinul, kdyby vytvořil balíčky widgetů. Tyto karty mají jasné, ale příjemné se dívat na barvy a také dobře chodit s prakticky jakýmkoli typem tapety. Pack Pixxy KWGT je placený balíček widgetů a tyto nádherné widgety stojí za to zaplatit.

[GooglePlay url = ””]
Ozdobné kwgt

Ultra-minimalistické widgety v tomto balení by vás nechtěly více. Každý widget v balení má velmi malou estetiku a vypadá nádherně, když je spárován s nejlepší tapetou. Propracování zahrnuje všechny widgety pro produkty a služby, které byste očekávali od balíčku KWGT. Mnohem důležitější je, že balíček je nabízen na zcela zdarma, což znamená, že jeho bez ohledu na to, aby poskytl propracované widgety KWGT a podíval se na.

[GooglePlay url = ””]
Exquigets pro KWGT

Zde je ještě jeden fantastický balíček Widget KWGT, který je nabitý více než 90 velmi malými, ale praktickými widgety. Balíček obsahuje widgety pro počasí, zprávy, kalendář, hudbu, doku, typografii a další. Jako bonus byste také měli přístup k 50 tapet QHD+, které dobře procházejí s widgety v tomto balení. EXQUIGETS je placený balíček widgetů, pokud však chcete vytvořit praktické a stylové nastavení, navrhne bychom to poskytnout.

[GooglePlay url = ””]
Moderní uživatelské rozhraní pro kwgt

Moderní uživatelské rozhraní pro KWGT přináší dopředu sadu krásných plochých widgetů, které odpovídají jazyku materiálu. Tyto widgety s plochým stylem se zaoblenými rohy zlepší vaši konfiguraci v domovské obrazovce přidáním minimalistické vibrace. Widgety jsou dobře s tmavou i lehkým pozadím.

[GooglePlay url = ””]
Svátek kwgt

Feast KWGT Pack je plná 120 úžasných widgetů. Konkrétní widgety v balení lze použít také k nahrazení celé vaší úvodní obrazovky. Existuje několik snadných a jen velmi málo widgetů, ze kterých si můžete vybrat, můžete si však také rozhodnout pro pokročilou konfiguraci úvodní obrazovky s dalšími informacemi nabitými informacemi na hostině.

[GooglePlay url = ””]
Andromeda pro KWGT

Andromeda pro KWGT je ještě jeden vynikající balíček widgetů pro KWGT, který je relativně prominentní ve svých vlastních právech. Mnoho widgetů v balení odpovídá jazyku materiálu Google, ale několik widgetů však má úplně jinou metodu. V Andromedě byste získali celkově 62 widgetů pro KWGT Pack. Balíček widgetů je zcela zdarma ke stažení, což je fantastickou volbou prohlédnout.

[GooglePlay url = ””]
Foxie pro kwgt

Foxie je poměrně nový balíček KWGT ve srovnání s několika ostatními balíčky na seznamu. Widgety, které obsahují balíček, jsou několik nejlépe navržených widgetů, které objevíte na Androidu. Widgety využívají malý text a mají velmi malý design. Několik widgetů má také styl založený na kartách, který je ideální pro ty vzhlednull