9.7-palcový iPad 6 2018 s oznámenou podporou Apple Pencil, právě zde jsou podrobnosti

Apple oficiálně využila svou nedávnou událost zaměřenou na vzdělávání v Chicagu v Illinois, aby odhalila a představila nový 9,7palcový iPad 6 2018 zaměřené na účastníky i odborníky na vzdělávání. S tímto oznámením Apple označil svůj cíl k umístění těžce zaměřit na vzdělávání a také podnikat zpět ke svým kořenům.

Může být obtížné uvěřit, že to však bylo skutečně zhruba šest let, protože Apple naposledy uspořádal událost, která byla zaměřena na vzdělávání i na produkty a služby ke zlepšení tohoto trhu.

Společnost se sídlem v Cupertinu představila v roce 2012 nástroj pro vývoj e-knih iPadu, stejně jako nyní, v Lane Technical College Prep High Institution zavedla nový design iPadu, který je nejen výkonný i extrémně schopný, avšak jeden však jeden, ale jeden což je rovněž nákladově efektivní a cena za kouzla pro stážisty, kteří chtějí tablet pro akademické účely, kromě instruktorů, kteří pociťují požadavek využít tento typ inovace při nákupu k distribuci a také instruovat kurikulum.

Apple právě nedávno revidoval svou odrůdu iPadu tím, že přinesl různé verze, s různými obrazovkami, všechny poskytované v různých nákladových bodech. Ve skutečnosti, pokud byste se měli jen podívat na nabízené iPady, bylo by vám odpuštěno, že jste trochu zmatení, kdo Apple cítí, že jeho cílová demografická skupina je pro iPad. A zavedení tohoto návrhu nižších výdajů s ohledem na vzdělávání má tyto vody ještě více.

S tím bylo řečeno, v rámci svého pokusu získat zpět několik vzdělávacích trhů z podobných společností Google a Microsoft, tento nižší výdajový design určitě kouzlo a také pomůže podnikům přesně tak.

Tento nový iPad se může pochlubit 9,7palcovým displejem, hlavní videokamerou 8 megapixelů a fotoaparátem HD FaceTime. Srdcem zařízení je kombinovaný čip A10 spolu s typicky GPS a komponenty kompasu. Životnost baterie je k dispozici za 10 hodin. Jak se očekávalo, podpora Apple Pencil je také tam, přičemž jednotlivci jsou schopni koupit tužku pouze za 99 $. Instituce to přesto mohou získat pouze za 89 $.

Apple přidal podporu pro rozšířenou pravdu na podporu i objevování ve třídě. „Nový iPad je mnohem flexibilnější a schopnější než kdy jindy, obsahuje velký displej sítnice, kombinovaný čip A10 a pokročilé senzory, které pomáhají poskytovat pohlcující rozšířenou realitu, a také nabízí bezkonkurenční přenositelnost, jednoduchost využití a také Celodenní výdrž baterie. “A odhalil spoustu nové softwarové aplikace jak pro stážisty, tak pro instruktory (více o tom v samostatných zprávách na RP-zkontrolujte přední stránku!)

Nový 6. gen iPad začíná na 329 $ pro základní design na 32 GB, zatímco instituce mohou dostat ruce na zařízení pouze za 299 $. Existují také i další nabízené úložiště, stejně jako WiFi+Cellular Support, avšak za dodatečné náklady.

Očekává se, že objednávky lze přinést, zatímco se očekává, že doprava začne za týden.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.