Jak přivést zpět staré doporučené články UI v Chrome (Android)

V tomto článku jsme poskytli kroky k přivedení starých doporučených/navrhovaných článků UI v prohlížeči Chrome pro Android. Když spustíte tento prohlížeč na zařízení Android, byli byste uvítáni některými Favicons (naposledy/často navštěvovanými miniaturami webu), následované články pro vaši sekci. Je to druhá sekce, která prošla změnou uživatelského rozhraní. Jak jste si možná všimli, doporučené karty článků přijaly mnohem větší velikost úryvků, podobně jako v kanálech Google.

Nové karty ui vs UI Old Cards UI
Ale i když to vypadá příjemně pro oči, nejsem prostě fanouškem této změny. Důvod? Jen proto, že jsem dříve získal šest sedm zpravodajských úryvků, které byly nyní nahrazeny dvěma nebo třemi, nanejvýš. V tomto tutoriálu tedy nastíníme kroky, jak získat zpět staré doporučené karty článků UI ve vašem prohlížeči Chrome pro Android. Sledujte. Podívejte se také na některé z užitečných tipů a triků pro vaše zařízení Android.

Vraťte se ke starým doporučeným článkům

Nové uživatelské rozhraní pro navrhované kanály se společnost Google pomalu rozšiřuje způsobem na straně serveru, takže ne každý by ho od nynějška obdržel. Ale dříve nebo později byste měli tuto aktualizaci získat. A pokud nejste fanouškem těchto velkých karet nápadů, existuje řešení, jak získat staré zpět. A ne, nebudeme snižovat aplikaci do předchozí verze. Pokyny se provádějí pouze na nejnovější Chrome verzi 78. Podívejme se tedy na kroky, jak přivést zpět staré navrhované články v UI v Chrome.

Nastavení vlajky

Za tímto účelem bychom museli zakázat určitou příznak. Tato vlajka je již nějakou dobu přítomna a nadšenci mu dříve umožnili vzhled a dojem z větších doporučených karet. Nyní, když to Google již povolil pro všechny, mohli bychom jednoduše pokračovat a deaktivovat tento příznak. To přinese zpět staré články pro doporučení UI v Chrome, pro jednu a všechny. Podobně jako u těchto doporučených karet můžete také získat kurátorské zprávy prostřednictvím aplikace Google News. Podívejte se také na to.

Otevřete prohlížeč Chrome na zařízení Android a přejděte na Chrome: // Flags.

Použijte vyhledávací lištu a najděte příznak nápady na obsah zájmu.

V současné době bude nastaveno na výchozí hodnotu (což ve skutečnosti znamená povoleno, nyní, když příznak již byl aktivní společností Google).

Jediné, co musíte udělat, je klepnout na to a vybrat deaktivované. Nyní budete informováni o restartování prohlížeče. Klepnutím na opětovné to udělejte.

Jakmile se prohlížeč restartuje, získáte zpět staré doporučené články v UI v Chrome.

Nenechte si ujít: Jak si prohlédnout jakýkoli odkaz před otevřením v Chrome pro Android

Takže to bylo všechno o návratu ke starým úryvkám nápadů v Chrome. Pokud však nejste fanouškem těchto doporučení, stačí klepnout na tlačítko skrýt, které se nachází přímo od článků pro vaši sekci. Všechny tyto nápady budou nyní skryty. Chcete -li je přivést zpět, stačí klepnout na show. Už nemusíte povolte nebo deaktivujete konkrétní příznak, což byl dříve.

To je všechno z této příručky o tom, jak přivést zpět staré doporučené články v rozhraní v prohlížeči Chrome. Chystáte se vrátit zpět ke starým úryvkám, nebo tyto velké karty byly přesně to, co jste hledali? Sdělte nám své názory v sekci komentářů níže.

Přečtěte si další: Užitečné zkratky Chrome- Windows, Chrome OS a MACOS