Adobe Illustrator pro iPad odhalil

Adobe dnes odhalil Illustrator pro iPad. Nová aplikace však nebude nabízena brzy.

Podle Adobe je pro ilustrátora na iPadu stále časné dny, ale v roce 2020 je v roce 2020. a také aktualizace, jak postupuje pokrok.

Zajímavé je, že se zdá, že Adobe přijde na to, aby se ujistil, že tato verze Illustratoru plně využívá pravdy, že bude běžet na tabletovém zařízení.

Jaká je naše vize pro ilustrátora na iPadu? Stále jsme v raných stádiích, avšak v zásadě reimaginujeme ilustrátorskou zkušenost ze země, stejně jako využíváme odlišné schopnosti, které tablet používá z hlediska dotyku i tužky Apple. Spojili jsme se s nesčetnými designéry, abychom přesně pochopili, jak by mohli využít tablet ve svém inovativním procesu.

Illustrator pro iPad bude mít plnou podporu Apple Pencil, jak byste očekávali, stejně jako celý zážitek bude přehodnocen pracovat na tabletovém zařízení. Kromě toho, že inovativní cloud bude také součástí designu, můžeme očekávat, že data budou rychle snadno přístupná na iPadu, i když byla vyrobena na Mac nebo PC. Totéž platí i pro přenos dat opačným směrem.

Budeme udržovat oči oloupané pro mnohem více informací o tom, jak přesně jde pokrok na ilustrátoru pro iPad. Porozumíme vám, když máme také mnohem více informací.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 prostřednictvím checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje přes iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.