Crossing Animal Crossing: Pocket Camp konečně oficiálně vynoří pro iOS a také pro Android

Nintendo potěšil fanoušky na Nintendo Direct Shromáždění v říjnu s prohlášením, že Animal Crossing: Pocket Camp by přišel do iOS i Android- napájená zařízení.

Poté, co původně plánoval vyvážení hry 22. listopadu, Nintendo, když opět potěšil fanoušky s poněkud dříve než očekávaným vydáním titulu, který se právě objevuje v obchodech s aplikacemi po celém světě.

Majitelé zařízení hlásí, že hra se začala objevovat v různých obchodech s aplikacemi po celém světě, včetně Francie, Rakouska, Spojených států a Spojeného království. Nejedná se o vyčerpávající seznam, kde je v současné době k dispozici, což znamená, že existuje velmi velká možnost, že se právě teď objevuje v každém obchodě s aplikacemi, kde Nintendo plánuje spuštění.

Vývoj i vydání zvířecího křížení: Pocket Camp může být pro fanoušky této franšízy zajímavý, ale také představuje ještě jedno peří v luku nepřetržitého spojení mezi Nintendem a Denou. Dva podnikání spolupracovaly na třech předchozích produktech s vydáním Miitomo, Super Mario Run a samozřejmě nejnovějším vydáním před zvířecím křížením ukončily znakové hrdiny. Všechny byly klasifikovány jako řvoucí úspěch ve celosvětovém měřítku.

Tato specifická hra, Animal Crossing: Pocket Camp, je v podstatě verzí nabídky konzoly Animal Crossing, kde majitelé gadgetů zvládnou funkci manažera kempu. To zahrnuje pomoc jiným zvířatům, když berou svatyni ve vašem kempu.

Zahrnuje dokonce i zdobení a také vytvoření jedinečného nábytku, který se má na místě využít k posílení obecného zážitku z kempu. Stejně jako ostatní tituly Nintendo se jedná o bezplatné stahování s řadou nákupů v aplikaci pro odemknutí materiálu a funkcí v rámci hry.

Popadněte jej nyní z níže uvedených odkazů na stahování.

(Stáhnout: Animal Crossing: Pocket Camp pro iPhone, iPad a iPod Touch z App Store)
(Stáhnout: Animal Crossing: Pocket Camp pro Android z Google Play)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si Snapchat ++ iOS 11 IPA s oznámeními úplně fungující [není nutné útěk z vězení]

Stáhněte si Ifile IPA na iOS 11 iPhone [bez vězení]

Panda Helper VIP ke stažení na iOS 11 pro data IPA [není vyžadován žádný útěk z vězení]

Stáhněte si data Windows 10 Pro ISO bez produktového klíče od společnosti Microsoft

iOS 10.3.1 útěk z vězení má ještě jeden krok k propuštění

Stáhněte si iOS 11.1.2 odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone, iPad, iPod touch

Downgrade iOS 11/11.1.2 na iPhone nebo iPad [How-to Guide]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 / 11.1.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.