Adobe Scan může nyní inteligentně skenovat karty společnosti, převést je na kontakty

, pokud jste typem člověka, který se stále objevuje, že je poskytnuta podivná karta společnosti nebo tři, pak vás potěší zjistit, že to zjistíte Adobe Scan, aplikace pro skenování souborů společnosti, dnes získala aktualizaci, která přidává schopnost zachytit karty společnosti a poté je proměnit v kontakty v zařízení.

Adobe uvádí, že nová funkce je umožněna díky vylepšení AI poskytované platformou pro objevování společnosti Sensei.

Díky Sensei může Adobe Scan potvrdit firemní kartu, když je předložena před kamerou telefonu, s uložením se spojte s tlačítkem poskytnutým, aby jednotlivci umožnili nasávat data karty nejlépe do jejich seznamu kontaktů na zařízení pro využití později. Tato data zahrnují jméno osoby, společnost, e -mailovou adresu a telefonní číslo kromě jakéhokoli typu obrázku, který je objeven na kartě.

Toto nové objevování zařízení Sensei také znamená, že aplikace může pořídit naskenovaný obrázek karty společnosti a poté pracovat na příslušném typu stínů nebo zkreslení, které mohou být v místě, stejně jako to dokonce jde tak daleko, že eliminuje jakýkoli typ prstů To mohlo být chyceno, když byl obrázek pořízen.

Aktualizovaná aplikace Adobe Scan byla odhalena společně s novými vývojovými nástroji PDF, zejména pro využití u Microsoft Office 365. Nové zkratky umožňují jednotlivcům aplikací Office Microsoft převádět soubory na PDF a co nejlépe zpět z pásky jakékoli aplikace, kterou používají.

Pokud jste ve společnosti získávání firemních karet, pak si aplikaci Adobe Scan lze stáhnout z App Store a Google Play nejlépe nejlépe, stejně jako je také zdarma.

Podívejte se na novou funkci v akci ve videu níže.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Poznámky k vydání iOS 12 Beta 2, změny: Zde je cokoli nového

Stahování: iOS 12 beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA

PUBG Mobile 0.6.0 APK ke stažení, aplikace iOS finální anglické verze, tady je to, co je nové

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 beta 2 bez účtu návrháře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 Beta 2 IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.