Chrome pro iOS aktualizovaný pomocí Facebooku, Twitteru a sdílení Google+

, když Google nakonec vzal ponor a také vytlačil prohlížeč Chrome do obchodu iOS App Store během druhého dne jejich semináře I/O v San Franciscu , reagoval na modlitby bezpočtu iPhone i na iPad jednotlivců, kteří toužili po zaslouženém konkurentovi do nativního prohlížeče mobilních safari, který Apple dodává s operačním systémem. Chrome pro iOS okamžitě skočil na vrchol grafů stahování App Store a zůstal tam a také tam, když se jednotlivci milovali základní i sofistikovaný styl s vynikajícími rysy, jako je Chrome Omnibar a integrace gest.

V rámci svého pokračujícího úsilí o poskytování vynikajících nativních mobilních zážitků pro své služby i značky, Google aktualizoval Chrome pro iOS, aby přinesl povinnou chybu i bezpečnostní opravy, kromě některých drobných úprav, které ukazují komentáře poskytované jednotlivci Stejně jako mnohem významnější přidání schopnosti sdílet webové stránky s weby sociálních sítí, aby umožnili dobrým přátelům, stejně jako následovníci, jak přesně vidíte, co to je, že stojíte svůj čas kontrolou na internetu. To, zda je to skvělá věc, je zcela závislá na tom, kam vás vaše osobní kontrola na webu přivede.

Aktualizace připojí nabídku nastavení Chrome s výběrem zvláštních sdílení a také nám umožňuje sdílet odbavený materiál s přáteli na Facebooku, naši časovou osu Twitter, přímo do našich kruhů Google+ a také také odešlete odkaz na stránku pomocí pomocí. Nativní e -mailové účty v zařízení. Vzhledem k tomu, že Apple již přidává schopnost sdílet webové stránky s Twitterem od iOS 5 a přímo s e -mailem, aktualizace na Chrome je dalším krokem od společnosti Google, aby nejen odpovídala tomuto výkonu mobilního safari, ale také jde o krok člověka, který jde o osobu krok Kromě toho poskytováním jednotlivců Facebook sdílení před Apple, kromě přidání schopnosti sdílet do své vlastní sítě Google+.

Chrome skončil jako můj primární prohlížeč na iPhone i na iPadu vzhledem k tomu, že jeho představení v červnu, stejně jako tato aktualizace od Google, mi absolutně poskytuje mnohem více důvodů, proč jej pokračovat v používání, nyní jen vyžadujeme určité zlepšení rychlosti vylepšení .

Stáhněte si Google Chrome pro iPhone, iPod Touch a iPad [odkaz iTunes]

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.