Apple vydává beta 1 TVOS 16.1 a také WatchOS 9.1 designérům

Apple nyní vytvořil jak TVOS 16.1, tak i WatchOS 9.1 nabídl návrhářům jen několik dní po vydání TVOS 16 a WatchOS 9 veřejnosti.

Nové aktualizace jsou již nabízeny návrhářům, kteří mají nainstalované potřebné profily beta, stejně jako ti lidé si nyní mohou aktualizaci stáhnout pomocí aplikace Nastavení v aplikaci Apple TV a zobrazení aplikace na svém iPhone.

Apple neuvádí, co je v těchto aktualizacích nového, takže není strašného toho, co by se mělo být příliš nadšeno, ačkoli očekávání není, že tato dvě vydání mají v nich nějaký typ významných nových funkcí.

To byla většinou situace pro předchozí aktualizace TVOS 16 a také pro WatchOS 9, ačkoli majitelé Apple View získali alespoň nová oznámení a hrst nových pohledů na pohled, aby se vyzkoušeli.

Na Apple TV přidal Apple podporu pro řadiče Nintendo Switch kromě podpory pro HDR10+ při využití aplikace Apple TV.

Tyto nové aktualizace také přicházejí ve stejný den, kdy Apple vydal úplně první designér beta beta iOS 16.1, což je aktualizace, která potenciálně přidá podporu pro online aktivity a mnohem více v příštích několika týdnech. Očekává se také, že přidá podporu pro nouzové SOS prostřednictvím satelitu na nových modelech iPhone 14.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 1 OTA profil soubor, odkazy na IPSW

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

IOS 16 Konečné stahování dat profilu OTA a také odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.