Kaspersky VPN bezpečné připojení pro Android

V tomto článku uvidíte, proč je Kaspersky VPN jedním z nejlepších, ne -li nejlepší VPN pro telefony Android. Dozvíte se o bezpečnosti, kterou dodává a hodnotu.

Pokud chcete vidět další podobné aplikace, zkontrolujte tento článek.

Protokoly VPN

Kaspersky Safe Association používá vynikající protokol OpenVPN k vytvoření jeho bezpečného spojení na mechanickém člověku a iOS. Líbí se mi to k alternativním výběru v důsledku novějších a rychlejších než několika jiných protokolů a společně výhody ze všech očí v komunitě textových souborů ASCII, které se podívají na jeho kód. Reprezentativ korporace výše uvedený, že na Windows a MacOS je použit proprietární protokol VPN Hotspot Shields. Nástroje pro tajné psaní na míru jsou obvykle červenou vlajkou, protože je nepravděpodobné, že by byly stejně důkladně prověřeny jako standardy s otevřeným zdrojovým kódem. Naštěstí protokol HotSpots používá k zašifrování dat open-source Open SSL knihovnu.

WireGuard je aktuální protokol VPN a v důsledku toho text ASCII podal Heritor OpenVPN. Ve skutečnosti je Wireguard v důsledku toho nový, neměl jsem příležitost to zkontrolovat na mnoha platformách, ale viděl jsem s tím mimořádný výkon. Je prominuté, že Kaspersky Safe Association ještě nepodporuje Wireguard, ale to bude změna v budoucnu.

Umístění serveru a serveru

Kaspersky zvětšila své dodávky vzhledem k tomu, že jsem naposledy zkoumal bezpečné připojení. Služba v současné době používá tři sta serverů ve dvaceti čtyřech zemích. To je stále skromné ​​představení ve srovnání s mnoha produkty VPN, ale pro Kaspersky je to zlepšení. ExpressVPN vede balíček s fyzickými servery ve více než devadesáti zemích.

Sortiment států je společně zvědavý. Normálně nalezené země, jako je Austrálie, však chybí, jsou však přítomny země příslovečné pro své inhibiční webové politiky, jako je Čína, Rusko a přidružené Turecko. Služba také ignoruje celý kontinent Afriky, který je pro toto odvětví bohužel běžný.

Pro VPN je zásadní dodávat servery na několika místech. To vám poskytne spoustu příležitostí k spoofům vaší polohy a naznačuje, že je mnohem možné, že si po cestování všimnete serveru blízkého VPN. Čím blíže server, tím vyšší služba, kterou pravděpodobně obdržíte.

Celkový rozsah serverů není v podstatě indikátorem silného výkonu a musí být mnohem úzce spjat s rozměry klientské základny podniků. To znamená, že tři sta je trochu řada serverů. Cyberghost v současné době provozuje největší síť s více než 5 900 servery.

Protože Kaspersky White-označí svůj produkt VPN z Hotspot Shield, není úzce odhodlána zajistit infrastrukturu VPN. Kaspersky říká, že je to provedeno audity kódu a infrastruktury Hotspot Shields a je z výsledků rád.

Z mé vlastní recenze Hotspot Shield vím, že společnost nevlastní svou serverovou infrastrukturu, ale spíše ji pronajímá. To je pro průmysl běžné. Společnost nasadí záruky, aby zajistila svou infrastrukturu, což by mohla být chytrá věc. Alternativní společnosti, jako je ExpressVPN a mnoho nedávno NordVPN, se rozběhnou pouze na servery RAM, které ukládají nic na disk a jsou uvedeny mnohem imunnější vůči manipulaci s fyzickým a softwarem.

Vaše soukromí s asociací Kaspersky Safe Association

VPN by pravděpodobně mohla mít stejný vhled do vašeho online života jako váš poskytovatel ISP, v důsledku toho je zásadní pochopit, jaké postupy podnik podnikla k zajištění vašeho soukromí. Záležitosti s bezpečným připojením Kaspersky jsou o velmi málo mnohem tvrdší než většina ostatních, jak uvidíte.

Kaspersky sídlil v Rusku se však usadil s Svizzerou a je řízen britskou holdingovou společností. Služba VPN, dodávaná společností Hotspot Protect, je založena na USA a Švýcarsku. To je spousta různých míst s různými právními požadavky.

Kaspersky mě odkázal na sousedství zásad ochrany osobních údajů Hotspot a že jsem potvrdil, že zásady ochrany osobních údajů společnosti Kaspersky nepřevádějí produkt bezpečného asociace. Zásady ochrany osobních údajů společnosti Hotspot Shields byly nedávno aktualizovány na konkrétní stránce pro produkty VPN. Společnost říká, že nezaznamenává ani se nedívá na svůj čistý provoz, to je přísně to, co byste chtěli slyšet.

Všimněte si, že Shield Hotspot někdy upravil ruce někdy s ohledem na to, že jsem 1. prozkoumal bezpečné připojení Kaspersky. Zboží je v současné době v ruce Aura, i když se zdá, že {neexistují žádné | nejsou přidružené | nejsou žádné zásadní změny příslušných zásad ochrany osobních údajů v tomto procesu. Podívejte se na moji recenzi Hotspot Secure pro mnohem více v zásadách své společnosti.

HotSpot Secure říká, že shromáždí vaši adresu zpracování informací, ať už je však hned zašifruje, a tak ji odstraní, jakmile se odpojíte. To je skvělé. Společnost se používá protokolu vpn a informační opatření, kromě hashování zařízenínull