Aplikace pro Android 5.0 Lollipop Messenger vydaná pro všechna zařízení, stáhněte si ji z přímo zde

Google právě zavedla novou aplikaci pro zasílání zpráv, která byla poprvé viděna na Nexus 6 Running Android Lollipop, do obchodu Play, což naznačuje ty, kteří houpají ostatní, kteří houpají ostatní Android gadgety si nyní mohou užít tuto zajímavou novou aplikaci. Nabízeno, že váš sluchátko běží Android 4.1 nebo vyšší, bude připraven spustit pěkně vypadající nástroj právě nazývaný Messenger a kromě odkazu ke stažení, objevíte všechny vhodné podrobnosti níže.

Google má spravedlivou zlomeninu, když se snaží dostat všechny na Hangouty, ačkoli má místo v digitálním životě mnoha spotřebitelů, což ji nutí jako výchozí aplikace SMS na Nexus Gadgets, možná také o krok. Nejen to, že však pro všechny vlastnosti Androidu, služba pro zasílání zpráv o akciích ponechala hodně žádoucí, a také se zdá, že konečně procházení obrovské přineslo něco slušného.

Pokud jde o funkce, zřídka se vydává za hranice základů, ale to je jen metoda, která se nám líbí. Můžete sdílet obrázky, blokovat obtěžující korespondenci, využít emodži k obsahu svého srdce a také design rozhraní je na oku také velmi jednoduchý. Existuje funkce procházení, která vám umožní rychle zjistit, že základní chat, který jste měli několik týdnů zpět, stejně jako vzato, vypadá to, že si zaslouží upgrade na obou hangoutách i zasílání zpráv.

Poskytl jsem aplikaci rychlé stahování a také to vypadá velmi živě, čistě a také udržování nového étosu stylu materiálu společnosti Google. Pokud jste staženi, pokud jste fanouškem nové aplikace, budete vyžadovat klepnutím na nabídku Volby v pravém horním rohu (pokud nemáte hardwarové tlačítko) a nastavit jej jako výchozí nastavení.

Je to extrémně solidní začátek a také s tak širokou kombinací barev, které nabízí v celé Android Lollipop, tento nejnovější lepivý sladký vstup do obchodu Play je v souladu s oblekem. Pro první nabídku se vztahuje na řadu hlavních funkcí, které by se očekávalo, že objeví v aplikaci pro zasílání zpráv textové zprávy, jakož i po nějakou dobu využívají Hangouty a aplikaci pro zasílání zpráv pro Android, zdá se, že Messenger se rozhodně jeví jako vylepšení.

Jak byste očekávali, Messenger je naprosto zcela zdarma, stejně jako pokud si ji přejete stáhnout, můžete tak učinit prostřednictvím přímého odkazu nabízeného níže.

(Stáhnout: Messenger pro Android na Google Play)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.