Apple iOS 9 oznámen: Funkce, datum vydání a další

Apple iOS 9 bylo oficiálně vyhlášeno. Přípravé zde lze objevit funkce, datum vydání i další, pro podporovaný iPhone, iPad a iPod Touch.

Funkce

Siri Pokroky

S iOS 9, Apple zvyšuje schopnosti Siri v oddělení rychlosti i funkcí. Osobní asistent společnosti Apple je nyní o 40% rychlejší a také o 40% přesnější než dříve, což umožňuje fantastický obecný zážitek pro ty, kteří využívají hlasový asistent Apple každý den.

Siri v iOS 9 také pracuje s obrázky a videi uchovávanými na vašem zařízení. Můžete například požádat Siri, aby vám ukázal všechny obrázky, které jste pořídili v New Yorku, stejně jako Boom, všechny vaše výsledky budou vpředu i střed během několika sekund. Můžete dokonce požádat Siri, aby stanovil připomenutí článku, který požadujete na povrch, který jste začali na webu.

Siri se nyní mnohem lépe integruje s umístěním. Podle Apple: „Stejně jako fantastický asistent může váš gadget nyní očekávat, co chcete dělat dál na základě vaší polohy, na čase, jaké aplikaci máte otevřenou nebo s čím jste propojeni.“

Proaktivní asistent

V iOS 9, Browse dělá velký skok. Půjdeme tak daleko, že uvedl, že Apple nakonec po dlouhé, dlouhé době procházel přímo na iOS.

S proaktivním asistentem vám váš gadget poháněný iOS 9 může navrhnout spoustu akcí založených na vaší poloze. Například můžete svůj iPhone propojit s párem sluchátek nebo automobilu, stejně jako proaktivní asistent vám odpovídajícím způsobem navrhne hudební seznam skladeb nebo audioknihy. Na základě vaší polohy získáte včasné připomenutí pro události kalendáře. Systém v podstatě „hodnotí webový provoz a také vás upozorní, když je čas odejít. Můžete si vybrat odložení nebo ignorování oznámení nebo získat pokyny a také jít. “

Kromě toho, pokud si vyzvednete iPhone ráno, iOS 9 vám navrhne, kterou aplikaci byste měli spustit, a to vše se provádí na základě vaší každodenní rutiny.

Pokud jste e -mailový buff, pak se vám bude líbit; Když začnete přidávat kontakty do nové poštovní zprávy, iOS 9 vám inteligentně navrhne kontakty, které obvykle s někým přidáte. Dokonce vám navrhne nejčastěji využívané linky předmětu i tituly.

Akce kalendáře se nyní okamžitě vyrábějí pro rezervace letu a rezervace restaurací, jakmile pro ně získáte e -mail.

Máte telefonní hovor z neznámého čísla? iOS nyní může navrhnout, kdo může volat, pokud bylo uvedeno číslo někdy uvedeno v e -mailu.

Když vám někdo pošle kontakt s informacemi prostřednictvím e -mailu, bude nyní okamžitě přidán do vašich kontaktů.

Aplikace peněženky (přejmenovaná na passbook)

Passbook, Hub, kde všechny naše průchody leží přejmenovány na peněženku. Proč? Protože, Apple. Pokud jste uživatelem vločky, nebojte se nebo vůbec nic. Je to přesně stejná aplikace, kterou jste se zamilovali, avšak s novým názvem.

Jak říká Apple nejlepší: „Je to jedno místo pro veškerou vaši kreditní historii, pro debetní karty, odměňovací karty, palubní průkazy, vstupenky a další.“

Nové funkce Apple Pay

Apple Pay získává mnohem více funkcí v systému iOS 9, včetně podpory odměnných karet a ještě mnohem více. Pro více informací o úplném seznamu nových funkcí Apple Pay, prohlédněte si:

Nové v Apple Pay: karty odměn, spuštění uk, aplikace peněženky a další

Pokročilé vyhledávání reflektorů

Hledání Spotlight, něco, co se nám v průběhu let líbilo – nebo nelíbí – je také mírná podpora. Nový rozbočovač procházet vám nyní navrhne „nedávné kontakty, aplikace nebo místa, o které by vás mohla zajímat.“ Fantastická metoda, jak se vyhnout problémům s zavedením několika aplikací a přejetím s obrazovkami House.

Zabezpečení je také v popředí v knize Apple, stejně jako její nová technika procházení a API nejsou žádný typ různých. Podnikání se odvolává, že vaše vyhledávání s vaším Apple ID spojuje, ani se neukazují třetích stran.

Aplikace New Notes

Aplikace Notes získává celkovou proměnu v iOS 9., stejně jako pokud jste fanouškem výpisů úkolů, pak se vám to úplně bude líbit. “Přidejte kontrolní seznam úkolů produktů do poznámek s pouhým klepnutím.”

Nová aplikace pro iOS 9 Notes vám rovněž umožňuje nakreslit náčrtky nebo přidat obrázky přímo z fotoaparátu, ale to není všechny, můžete do svých poznámek přidat také materiál z jiných aplikací, jako jsou mapy, safari atd.

Nové funkce map

Zeptejte se někoho, kdo vám přesně řekne, jak moc nenávidí aplikaci Mapy Apple. S iOS 9 však Apple bere věci s novými funkcemi, aby věci nastartovalo.

Podle Apple: „Nový pohled na tranzitu v mapách zahrnuje pokyny pro veřejnou dopravu, jako jsou autobusy, vlaky, metro a trajekty.“

Apple dále dodává: „Nyní můžete jako průvodce využít veřejnou dopravu s mapami. Ve volebním městech po celém světě vám nový přepravní pohled ukazuje řádky i stanicenullnull