Infuse 5 pro iOS i pro Apple TV, zde je to, co je nový

FireCore vydal hlavní novou aktualizaci svého populárního mediálního organizátora i hráče Infuse. Nová verze Infuse se nazývá infuze 5, nabízí se jako zcela nová aplikace v obchodě s aplikace také aplikace pro Apple TV.

Zde se rychle podíváme na každou z nových funkcí, které Infuse 5 přinášejí do zařízení Apple TV, iPhone, iPad a iPod Touch.

Začněme s verzí INFUSE App TVOS pro Apple TV (4. generace), která konečně přináší tolik potřebnou revizi na obrazovku domu s novou funkcí s názvem „Up Next“.

Zkušenost s obrazovkou obecného domu s infuzí 5 typu napodobení, které objevilo v aplikaci Plex, s sekcí „sledování“ na vrcholu primární knihovny, která ukazuje „produkty, které v současné době sledujete (probíhá)“ Položky, které byly nedávno přidány do knihovny.

Zde je to, co se na Apple TV objevuje přepracovaná obrazovka Infuse:

Verze aplikace iOS na druhé straně konečně získala dlouho očekávanou podporu jak pro rozdělené zobrazení, tak i pro funkce obrázků v kompatibilních modelech iPadu.

Snad největší funkcí, která infuzí 5 přináší, je schopnost streamovat videa z cloudové služby, jako je váš vlastní Dropbox, Google Drident nebo OneDrive účet.

Dalším hlavním přírůstkem je schopnost synchronizovat „akcie, oblíbené, metadata, nastavení přehrávání a také další“ přes iCloud na několika zařízeních!

Kromě toho všeho, Infuse 5 také přidává podporu pro výběr dokumentů iOS, vylepšení přehrávání videa, automatické stahování podtitul, plnou podporu iOS 10, stejně jako mnoho, mnohem více!

Jak již bylo zmíněno dříve, infuze 5, celkem s funkcemi Pro, je nabízena jako zcela nová aplikace (samostatné stahování). Je nabízen jako stažení zdarma v obchodě s aplikacemi pro iOS i jako App Store TVOS, ale bude potřebovat nákup v aplikaci za 6,99 $ (ročně) nebo 12,99 $ (jednorázové) po zkoušce prvních 30 dnů k využití využití ze všech funkcí Pro.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak načíst aplikace na Apple TV 4 [tutoriál]

Jak načíst / nastavit Kodi na Apple TV 4

Sideload Popcorn Time na Apple TV 4 / TVOS, tady je přesně to, jak [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.