Apple kapky náklady na 2TB iCloud Tier, protože iOS 11 přidává sdílení domácností pro cloudové úložiště

Zdá se, že skončí jako zvyk pro Apple, aby se po obrovské události okamžitě podíval na svou cenovou strukturu iCloud. stejně jako to je přesně to, co se opět stalo v důsledku letošního semináře na celém světě (WWDC).

Ve snaze zefektivnit to, co je uživatelům nabízeno, provedl firmu řadu úprav, aby zjednodušil nabízené úrovně úložiště iCloud a učinil z nich mnohem přitažlivější pro vlastníky hardwaru.

V rámci těchto změn Apple zcela eliminoval dostupnost výběru úložiště 1TB iCloud s okamžitým efektem. Spotřebitelé byli dříve požádáni, aby se rozdělili s 9,99 $ měsíčně za tuto úroveň skladování, ale nyní se změnami získá mnohem více za své peníze. Aby se čelil odstranění možnosti 1TB, Apple snížil náklady na 2TB úroveň úložiště do tohoto nákladového bodu 9,99 $, což znamená, že v podstatě poskytuje 100% upgrade úložiště bez dalších měsíčních výdajů.

Úpravy naznačují, že ti, kteří se rozhodnou zakoupit vyšší úrovně iCloud, nyní za své peníze získávají mnohem více, přičemž nižší úrovně zůstávají statické. To znamená, že ceny strukturované pro 50 GB a 200 GB úrovně zůstávají zcela nezměněny, cena za 0,99 $/měsíc, a 2,99 $/měsíc.

To je stále celá velká část iCloud Storage of ICloud, co je nepatrné měsíční výdaje. Tyto náklady jsou jistě nabízeny výše v amerických dolarech, ale úpravy platí po celém světě kdekoli i iCloud Storage Plans nabízí Apple. Úložiště 1TB je nyní ukončeno napříč deskou.

Jedna věc, která se nestala, o které se četné majitelé hardwaru opravdu doufali, je Apple měnit množství zcela bezplatného úložiště poskytovaného všem jednotlivcům s účtem iCloud. Podnikání se sídlem v Cupertinu historicky obsluhovalo předběžné 5 GB prostoru iCloud a zdá se, že to bude i nadále situací i při vydání iOS 11 a MacOS High Sierra.

Je však pozoruhodné, že Apple poskytuje jednotlivcům schopnost sdílet plán úložiště 200 GB nebo 2TB s členy domácnosti napříč několika gadgety v iOS 11, což činí cenovou hodnotu 2,99 nebo 9,99 $ ještě mnohem atraktivnější.

Každý, kdo ukládá jakékoli typ dat nebo dat v iCloud, je schopen získat přístup k novým nákladům a také s okamžitým efektem.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Beta kompatibilita iOS 11 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy iOS 11 Beta 1 IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch Best Now

Poznámky k vydání iOS 11 Beta 1, úpravy a pochopené problémy podle Apple

80+ Skrytý / trik iOS 11 funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace iOS 11 Beta OTA bez účtu UDID / Designer [How-to Tutorial]

Stáhněte si iOS 11 beta 1 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.