Apple nahradí váš mrtvý iPad za 99 $

Zdá se, že Apple má pozoruhodnou víru v baterii, která je v iPadu. Loop Insight hlásí, že web Apple říká: Pokud vaše iPad baterie zemře, vyžadujete pouze zaplatit 99 $ a Apple nahradí celý iPad.

To je velmi odlišné od stávajících zásad nahrazení iPhone:

Pokud váš iPhone potřebuje službu pouze od doby, kdy se schopnost baterie uchovává elektrický poplatek, společnost Apple obsluhuje váš iPhone za servisní poplatek.

Na rozdíl od nových zásad iPadu:

Pokud váš iPad potřebuje službu kvůli snížené schopnosti baterie udržet elektrický náboj, Apple nahradí váš iPad za servisní poplatek.

Věřím, že je to fantastická politika. Je mnohem více než pravděpodobné, že na našich iPadech dostaneme několik dings a také škrábance, takže abychom mohli získat celý nový iPad, pokud je baterie zemře, je úžasné. To také s největší pravděpodobností ušetří Apple některé peníze za práci, kterou stojí, aby opravdu nahradil baterii uvnitř iPadu.

Před odesláním na náhradu je potíže s vymazáním všech vašich dat z iPadu, ale věřím, že to mnoho lidí udělá stejně z důvodů bezpečnosti a zabezpečení. Kromě toho můžete jen udělat zálohu v iTunes, než vymazat všechno. [Via Loop Insight & Gizmodo]

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google i Apple.