IOS 12.2 obsahuje konfiguraci „Hey Siri“ pro AirPods 2

, když Apple vydal včera iOS 12.2 Beta 1, vždy to bylo otázkou času, než se lidé začali kopat a snažili se najít jakýkoli typ indikace nového hardware ještě musí být oznámen.

Guilherme Rambo provedl rutinu, že právě dělá to, stejně jako tentokrát kolem něj vypadá, jako by objevil doporučení dosud neohlášeným AirPods 2.

Pověsti o tom, že nové AirPods, které jsou v dílech, se cirkulují měsíce, a nedávná zpráva naznačovala, že bychom mohli očekávat prohlášení v první polovině roku 2019, a nyní se zdá, že Apple získává své softwarové aplikace kachny dovnitř řádek před spuštěním.

Podle Rambo má iOS 12.2 Beta 1 novou konfigurační rutinu AirPods s ohledem na aktualizované uší. Při párování nových AirPods bude iOS včasní jednotlivci nastavit hi Siri, funkci, která se říkala spolu s novými AirPods.

Tato funkce umožní lidem vyvolat Siri, i když je jejich iPhone v kapse nebo iPad v jedné další místnosti. Bez ohledu na místo gadget airpods je propojeno, hi Siri bude registrován samotnými AirPods.

Zatímco nám bylo řečeno, abychom očekávali, že se AirPods 2 objeví v první polovině roku 2019, Truth Apple nyní přidává funkce softwarových aplikací iOS a také to, že stávající AirPods je obtížné objevit na skladě kdekoli, může naznačovat, že prohlášení Will Will Will Nastaňte umístění dříve, než se očekávalo.

Dívali jsme se dopředu na aktualizované AirPods po dlouhou dobu, dlouho, takže věřící, že konečně dokáže něco vyzvednout, je zajímavý.

(Zdroj: 9to5Mac)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je aktuální stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.