Super Mario 64 HD běží na iPhone 6 [video]

internet se včera rozsvítil, když se ukázalo, že designér Erik Roystan Ross vydal hratelnou verzi neuvěřitelně Mario 64, kterou vyvinul pomocí modulu Unity. Vytvořením první úrovně slavné hry Mario představil svůj nový nástroj Unity s názvem „Super Character Controller“, což usnadňuje vytváření animace postav. Ukázalo se, že je to dost dobré na to, aby vytvořily celou úroveň Mario, což musí být dobré znamení.

Kromě toho však díky schopnosti Unity, aby byla její práce přenesena do jiných systémů, James Fietch Mobot ji převedl tak, aby spustil jako hru iPhone přidáním některých základních online ovládacích prvků. Lidé v Touch Arcade se zacházeli, aby to spustily na iPhone 6 a poté ji natáčely. Poté, co si tuto věc užijete v akci, je třeba si uvědomit, že je to mnohem víc než technologické demo. Jak již bylo řečeno, je to bezpochyby vynikající. Jsme velcí fanoušci Mario v tom nejlepším časech, ale jste schopni to hrát na iPhone? OH ano prosím.

Zajímavé je, že Nintendo právě nedávno odhalil, že se snaží přivést několik svých her do chytrých telefonů poté, co strávil roky s tím, že to nic takového neudělá. Zatímco Nintendo neřekla, že její klasiku přenese na iOS a Android, můžeme jen doufat, že takové úlohy posouvají japonskou firmu ideálním směrem. Víme, že bychom rádi hráli Mario Kart na našich iPhonech a iPadech a máme podezření, že byste také.

Podívejte se na video neuvěřitelně Mario 64 HD v akci na iPhone 6 a obdivujte, jak se inovace změnila vzhledem k tomu, že původní verze Nintendo 64!

(Zdroj: Toucharcade)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.