82% amerických dospívajících vlastní iPhone, podle průzkumu

jedno hlavolam, který spousta rodičů v těchto dnech je, když ideální čas může nebo nemusí být umožnění jejich mladým lidem získat telefon. Ti z nás, kteří vyrostli před příjezdem mobilního telefonu, mnohem méně chytrých telefonů, tento problém však neměli se sociální sítí a dokonce i školní prací, která je nyní extrémně spojená s chytrými telefony i tablety, mnohem více stejně jako a také Mnohem více mladých lidí žádá a skutečně přijímá, jejich první smartphone.

Podle nové zprávy společnosti Piper Jaffray, čtyři z pěti amerických dospívajících již vlastní iPhone a počet roste.

Na jaře roku 2014 byl počet kolem 60% teenagerů a podle zprávy, která se nyní sedí, která nyní sedí na velkých 82%, která se běží dvakrát ročně a byla za poslední čtyři roky. Posílení ze 78% v loňském roce na dnešní 82% je ten, který přesně ukazuje, jak rychle dospívající volí iPhone.

Vlastnictví iPhone mezi dospívajícími by mohlo jít ještě výše – 84% dospívajících uvádí, že jejich dalším telefonem bude iPhone.

Odolávání popularity iPhone v amerických vysokých institucích může také vést k vzkvétání v Apple, který má zájem. 20% dospívajících plánuje, aby si Apple užil v příštích 6 měsících, stejně jako Apple je podle průzkumu druhou nejvýhodnější značkou mezi dospívajícími vyššími příjmy, za Rolex.

I když je nepochybně nemožné získat čísla, která jsou 100% reprezentativní, když přinášejí takové průzkumy, Piper Jaffray uvádí, že jeho vlastní průzkum zahrnoval nespočet dospívajících ve 40 různých státech. Nežadovali jsme průzkum, abychom pochopili, že iPhony jsou mezi teenagery prominentní, stejně jako s iPhone SE a také dlouho žijícími staršími iPhony, které se prokazují společně s vlajkovou lodí, špičkové gadgety, v nichž je hodně možností Sestava iPhone ideální nyní, poskytuje rodičům výběr na mnoha nákladových bodech.

To pravděpodobně posílí koncem tohoto roku s budoucími třemi novými telefony, které budou odhaleny v září nebo kolem.

(Via: Bloomberg)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

PUBG Xbox Update 12, Opravné poznámky vydány, právě zde jsou podrobnosti

Opravte chybu „Snažíte se získat přístup k Snapchatu s aplikací třetích stran“

PUBG Mobile 0.4.0 APK pro Android, aplikace pro iOS Worldwide je bezprostřední

Útěk z vězení iOS 11.3 Aktualizace: Výzkumník bezpečnosti najde chybu jádra v nejnovějším veřejném firmwaru

iOS 11.2.6 Downgrade na iOS 11.1.2 s Futurerestore: Zde je to, co vyžadujete vědět

Stáhněte si iOS 11.4 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA finální verze Ideální zde

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.