Apple oznamuje data události WWDC 2017 a také zde, zde jsou podrobnosti

Apple právě odhalily data události WWDC 2017 (dabované WWDC17), místo konání a další registrační údaje. Zde je cokoli, co potřebujete vědět.

28. celosvětový vývojářský seminář se bude konat během několika minut od nového kampusu společnosti Spaceship, přičemž McEnery Convention Center v San Jose hraje místo typického Moscone Center v San Franciscu k nejvýznamnějšímu shromáždění návrhářů Apple na planetě. Seminář začíná 5. června a běží s 9. června.

Společnost Apple WWDC poskytuje návrhářům možnost uspokojení a také vybrat mozky 1 000 inženýrů společnosti Apple, přičemž workshopy pokrývají vše, co bylo odhaleno během obrovského úvodního klíčového a mnoho dalšího během celé akce.

Vývojáři přicházejí ze světa, aby se připojili ke svým spolupracovníkům aplikací s událostí určitě vrcholem kalendáře každého. Získání vstupenek na seminář však může být obtížná práce, stejně jako různé malé konference, stejně jako setkání, které se také staví společně s primární událostí.

Každý rok během WWDC objevují miliony kvalifikovaných designérů po celém světě o technologiích průlomových platforem společnosti Apple od programovacích jazyků, jako je Swift ™ až po průlomové návrhářské API, jako je Sirikit ™, HomeKit ™, HealthKit ™ a CarPlay®. Tyto technologie Apple ovlivňují designéry, aby pokračovali v produkci úžasných zážitků pro každý prvek životů zákazníků a také zlepšili metodu, kterou zpracovávají své moudré domy, auta, zdraví a wellness, stejně jako mnohem více pro více než miliardu aktivních zařízení Apple.

Apple je pozitivní, že jeho využití v McEnery Convention Center bude prominentním rozhodnutím, přičemž je to „rozbočovač pro nespočet hostů s fantastickým hotelem, restaurací a možností domácí zábavy, vše v docházkové vzdálenosti“.

Vývojáři, kteří přemýšlejí o tom, že půjdou na seminář Abouts the World Designers (WWDC 2017), mohou požádat o vstupenky prostřednictvím webových stránek The Developer.apple.com/wwdc/, přičemž žádosti o registraci v loterii nabídly letos na jaře od 27. března.

Součástí obrovského tahu WWDC je úvodní klíčová přednáška, během níž se poprvé odhalí softwarová aplikace i hardware, včetně náhledů toho, co iOS 11, MacOS 10.13, WatchOS 4 a TVOS 11 poskytne stůl Později v roce. Předběžné vývoj všech operačních systémů se často nabízí poprvé během akce.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší témata útěku z vězení pro iOS 10 – 10.2 [Anemone & Winterboard]

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Produkt Windows 10 nezbytný i aktivace: přesně jak jej objevit a přesně to, jak to funguje

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.