Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak najal, aby pracoval na biopickém biopiku společnosti Steve Jobs, který je ve fázi výroby biopic Steve Jobs Biopic

. Napsal Aaron Sorkin a bude těžit z vhledu do spoluzakladatele Apple-Lumia-Fanboy Steve Wozniak, často označovaný jednoduše jako „woz“. Chlap, který začal Apple spolu s Jobs v garáži asi před 35 lety, by se zdálo, že je vhodná postava jako kdokoli jiný, kdo nabídne pokyny Sorkinovi, který sám neuděluje svou vhodnost s jeho jménem, jako je sociální síť.

Tato zpráva pochází přímo od Reuters, a přestože je zde také další film ve výrobě nastavené na hvězdu Ashton Kutcher, Sorkinův talent na dramatizaci technologického světa by určitě učinil tuto verzi jako skutečnou dohodu – alespoň mezi technologickými nadšenci, jako jsme my. Stejně jako jeho znalosti o vnitřních fungováních Steve Jobs, Woz byl také zařazen do znalostí „technických aspektů počítačů“, což se pravděpodobně rovná autentickým, přesným informacím o raných počítačích Macintosh a jiných zlomyslných snahou o pár partner v.

Stejně jako kriticky uznávaná sociální síť, která vyprávěla příběh o tom, jak se Facebook stal silou, kterou je dnes, Sorkin napsal Sleuth filmů a televizních pořadů a pravděpodobně si vychutná příležitost pokrýt další významný kus of of of of of Showreel technologického průmyslu. Když to řekl, jeho slovo se s nadšením přesně netrpělo, vzhledem k tomu, že přiznává, že věděl drahocenné o tom, co plánuje napsat.

Nicméně řekl, že to nebude přímý životní příběh, protože nechce, aby to následovalo, jak to říká, životopisná „kolébka na hrob“. Chystá se získat bod, kde může vytvořit drama, aby Steve Jobs dal švihnutí nervózní podtóny, a vzhledem k strhující a strhující povaze sociální sítě jsme nakloněni jeho slovo za to.

Zatímco Woz v tomto okamžiku není s Apple zvlášť zapojen, jeho nahlédnutí bude kritickým prvkem, kam tento film jde, a přestože je příliš brzy na to, aby se jedná o předpoklady, věřím Hledali jsme – ale možná jsme se nedostali – s biografií Waltera Isaacsona.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.