Odemkněte Bootloader Instalace TWRP a Root Huawei Honor 7x

Huawei spustil aktuální smartphone v vlajkové lodi od společnosti, která je Huawei Mate 10, což je aktuální smartphone ze série Huawei Mate. Společnost však má také sub-značku pojmenovanou jako čest, která také každoročně uvádí vlajkové smartphony. V loňském roce jsme viděli Huawei Honor 6x, což byl vlajkový smartphone z Honor. Nyní společnost spustila nástupce tohoto smartphonu, který byl spuštěn minulý měsíc.

Nejnovějším smartphonem z Honor Huawei, Huawei Honor 7x je také vlajkovým smartphonem z Honor letos a tento smartphone byl spuštěn v rozsahu rozpočtu v roce 2017. Nyní si Huawei Honor 7x nárokoval část populárního webu Weby jako nejlepší smartphone střední třídy, který má být spuštěn v roce 2017. Když jsme hovořili o Huawei Honor 7x, jsme již viděli, že smartphone přichází s displejem k okraji, který je vidět na téměř všech vlajkových lodí spuštěných letošních . Kromě toho má smartphone také duální nastavení vačky na zádech, což je také běžným rysem v smartphonech od roku 2017.

Smartphone také přichází s 6palcovým displejem s plným HD+ s rozlišením 2160 x 1080 pixelů, které má poměr stran 18: 9. Spolu s duální vačkou na zadní straně má chytrý telefon také portrétní selfie funkci na přední straně, která rozmazává pozadí našich selfies, aby pomocí softwaru poskytlo efekt bokeh. Kromě toho má smartphone 4 GB RAM, až 64 GB interního úložiště a je dodáván s Android 7.0 Nougat na základě softwarové kůže Huawei EMUI.

Nyní existuje spousta uživatelů Huawei Honor 7x, kteří budou chtít nainstalovat jakékoli na míru na zakázku nebo na zakázku ROM na zařízení. Za tímto účelem budete muset odemknout bootloader na vašem zařízení, což vám umožní provést všechny přizpůsobení. Nyní není proces odemknutí bootloaderu na zařízení tak snadný, jak se nachází na zařízeních OnePlus. Je však poměrně rovný a připojili jsme kompletní tutoriál níže, abychom odemkli Bootloader a zakořenili vaši honor Huawei 7x.

Předpoklady

Nezapomeňte zálohovat všechna svá data, protože tento proces zcela vymaže data na vaší Honor 7x.

Vaše zařízení musí mít také nejméně 50% baterie nebo mnohem více, aby pokračovalo v tomto tutoriálu.

Povolte ladění USB a odemkněte OEM na vaší počest 7x. Chcete-li to provést, přejděte na Nastavení-> O telefonu a klepněte na číslo sestavení 7krát, které zobrazí možnosti vývojáře. Nyní klikněte na ladicí políčka USB a odemknutí OEM.

Na počítači musíte nainstalovat ADB a Fastboot. Chcete -li nainstalovat ADB a Fastboot, můžete odtud sledovat náš tutoriál.

Stahování

TWRP pro Huawei Honor 7x

Supersu pro huawei čest 7x

Kroky k odemknutí bootloaderu a root Huawei Honor 7x

Nejprve odtud budete muset navštívit web Huawei a vytvořit si nový účet, abyste získali kód odemknutí bootloader. Přihlaste se ke svému účtu a přejděte ke stažení> Odemknout bootloader a vyplňte formulář svým číslem IMEI a všechny ostatní potřebné podrobnosti z telefonu.

Poté získáte odemknutí kód po odeslání formuláře na další stránce.

Nyní otevřete instalační složku ADB a FastBoot a stáhněte si oba soubory uvedené v sekci stahování a umístěte tyto soubory do složky ADB.

Nyní připojte smartphone k PC pomocí kabelu USB a otevřete okno příkazového řádku do této složky a zadejte následující příkaz:

ADB Reboot Bootloader

Poté zadejte následující příkaz, jakmile jste v režimu FastBoot:

FASTBOOT OEM Unlock oclock_code
[Všimněte si, že musíte nahradit unlock_code skutečným odemknutí kódu z webu Huawei]

Nyní bude váš bootloader odemčen a budete moci nainstalovat TWRP na zařízení

Nyní musíte zadat následující příkaz do příkazového řádku, který nainstaluje TWRP na zařízení

FASTBOOT FLASH RECUROVAL TWRP_HONOR_7X.IMG

Poté bude do telefonu nainstalován TWRP a budete muset zavést do zotavení TWRP, abyste mohli pokračovat dále.

Chcete -li to provést, musíte vypnout smartphone a stisknout tlačítko Power+Resime Down na několik sekund, abyste zadali režim TWRP

Poté vyberte možnost Instalace ve TWRP a vyberte soubor SuperSU ZIP, který byl stažen shora a přejetím přejetím, aby tento soubor ZIP blikal.

Nyní bude váš soubor Supersu ZIP nainstalován na Honor 7x Huawei, který vám umožní mít přístup root.

Nyní restartujte své zařízení obvykle a potěšení z kořenového huawei Honor 7x

Jakmile správně postupujete na všechny kroky, odemknete bootloader, nainstalujete regeneraci TWRP a zakořenite svou Honor Huawei 7x.

Nezapomeňte sledovat výukový program krok za krokem v nákupu, abyste měli úspěšnou instalaci.

Zdroj: XDA