Google představuje nový Pixel 7 a 7 Pro situace v několika barvách

Google odhalil nový Pixel 7 a také Pixel 7 Pro Gadgets dříve a také jít s nimi Také nové situace, které nabízí.

Na výběr je nabízeno několik nových situací obsahujících odpovídající barvy, včetně situací Pixel 7, které fungují s dvojitou tónovanými vzory.

To znamená, že pro pouzdro získáte základní barvu, ale s objemem a dalšími tlačítky odlišně. Barva bude také odpovídat liště fotoaparátu na zadní straně Pixel 7 Pro.

Z předchozího stylu situace Pixel 6 je ještě jedna pozoruhodná úprava, přičemž nové mají zkosenou hranu do oblasti kamery kolem zad. Díky tomu bude telefon snazší držet a méně ostré k prstu.

Všechny nové situace jsou nabízeny v několika barvách s Pixel 7 Pro nabízeným v Chalk, Obsidian a také Hazel. Ti, kteří si koupí situaci pro svůj nový Pixel 7, si mohou vybrat z Chalk, Obsidian a také s citronem s náklady nastavenými na pouhých 29 USD, což pro nás usiluje o přiměřené.

Všechny situace jsou nyní nabízeny předobjednání a také můžete očekávat, že se objeví přibližně ve stejnou dobu jako samotné telefony. To znamená 13. října nebo na to.

Pokud chcete získat vlastní situaci, můžete si objednat přímo od Googlu dnes.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.