HackAncay Cena Zadání: Gokart Storage Tank

Je s největší pravděpodobností něco v nás, které touží řídit tank, jen jednou. Spousta z nás se s největší pravděpodobností nikdy nesetká, ve skutečnosti, pokud nepracujeme v zemědělství nebo budování, jsme nepravděpodobné, že bychom dokonce řídit smykového automobilu jakéhokoliv typu typu typu. Nicméně, to neznamená, že nemůžeme mít jít na budování jednoho sebe sami, jako [Samern] dělá s jeho vstupem Hackaday Cena.

Skladová nádrž Gokart má kostkovanou historii, jako rozvoj, který začal jako interiérový spalování Go-Kart, skončila se napůl trať, stejně jako nakonec zcela sledovaný elektrický automobil, který vidíme dnes. Má dřevěný rám, dva 1kW elektrické skútry, stejně jako dráhy z intralox modulární plastové průmyslové dopravní pásy. Tato poslední možnost je obzvláště fascinující, i když to není vytvořeno pro využití jako skladbu, kterou je vytvořen pro trvanlivou službu, stejně jako by mohla nabídnout zdroj prvků pro jiné sledované automobilové projekty.

To, co vidíte, je pracovní pásové vozidlo, nicméně není bez problémů. Elektromotory jsou pouze silné dostatečné pro krok dítěte, takže tam jsou plány na vrácení interiéru spalování. Můžeme však vidět, že to funguje, jak si můžete vychutnat video z toho, že jsme vložili pod přestávku.

Pokud máte sazbu zájmu o sledovaná vozidla, podívali jsme se na několik pracovních míst se stopami zpět v roce 2015.

Hackadayprize2017 je sponzorován: