12palcový MacBook získává kožený rukáv Apple nejvyšší kvalitu, stojí neuvěřitelných 149 $

Veškerá pozornost byla dnes pochopitelně na začátku předobjednávky iPhone X a skutečnost, že telefon byl nabídnut, ale to, ale tohle je to Nezabránil Apple také v uvolnění zcela méně inspirativního produktu, s novým koženým rukávem pro 12palcový MacBook, který je nyní k dispozici na nákup z webu Apple.

Kožený rukáv pro 12palcový MacBook, protože Apple laskavě chápe, vypadá velmi podobně jako rukáv, který společnost také nabízí pro svůj iPad Pro, a je k dispozici v sedlech hnědých nebo půlnočních modrých barevných možnostech.

Na rozdíl od iPadu poskytujícího však tato verze MacBook má štěrbinu podél okraje rukávu, což umožňuje snadno vložit nebo odstranit zařízení. Pohybujte se na dno rukávu, všimnete si, že pro nohy MacBook si můžete sedět, a MacBook může být dokonce nabitý i na místě díky prostoru za kabel USB-C. To vše však znamená, že rukáv není levný – žádný z kožených výrobků společnosti Apple bychom však telefonovali cenově dostupným, takže by to opravdu nemělo být překvapením.

Vysoká cena rukávů, která stojí 149 $, je poněkud odůvodněna využitím vysoce kvalitní evropské kůže společnosti Apple. K dispozici je měkký interiér mikrovlákna, který by měl zaručit, že se váš MacBook nedostane na místo.

Nové kožené rukávy společnosti Apple jsou k dispozici nyní k nákupu s doručením denního dne. To je extrémně rychlý obrat ve srovnání s odhady doručení, které jsou dnes v souladu s další velkou aktualizací obchodu Apple – iPhone X – ale také máme podezření, že po něm nebude úplně poptávka.

Vydání těchto nových kožených rukávů by naznačovalo, že nový 12palcový MacBook není na kartách v dohledné době, pokud Apple již samozřejmě nechápe, že jakákoli revitalizace by nezměnila rozměry jeho malého notebooku.

Můžete také prohlédnout:

WhatsApp Watusi ios 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

iOS 11.2 beta 1 datum vydání ke stažení zřejmě nastaveno na příští týden

Popcorn Time iOS 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.