Jak vytvořit bumerang pomocí aplikace Samsung’s Gallery App

Boomerang je v podstatě krátké video, které neustále hraje tam a zpět. Tento typ video efektu vznikl díky platformě pro sdílení obrázků Instagram. Taková byla jeho popularita, že Instagram vytvořil zcela jinou aplikaci, právě za tímto účelem. Ale pokud máte zařízení Samsung Galaxy, nebudete tuto aplikaci ani potřebovat, natož Instagram. Je tomu tak proto, že prostřednictvím řešení můžete snadno vytvořit Boomerang pomocí aplikace Samsung pro výchozí galerii. Pokud máte zájem vědět, jak by se to dalo udělat, zde jsou kroky, které je třeba dodržovat. V této poznámce se také podívejte na 5 nejlepších aplikací pro tvůrce GIF pro Android.

Vytvořte Boomerang pomocí aplikace Samsung Gallery

Nejen Boomerang, ale můžete také vytvořit GIF pomocí aplikace de-facto galerie od Samsung. Kroky jsou také docela jednoduché. Jen mějte na paměti, že to funguje pouze na zařízeních Samsung Galaxy. SOUDELONDING na jiná zařízení a pokus nemusí vést k uspokojivému výsledku. S tím bylo řečeno, zde jsou všechny pokyny, které budete pro tuto příručku potřebovat.

Kroky, které je třeba následovat

Chcete -li vytvořit bumerang, otevřete některé z nahraného videa pomocí aplikace Samsung pro výchozí galerii.

Dále klepněte na video na přehrávání. Jakmile video přehrává, uvidíte vpravo nahoře ikonu GIF. klepněte na to.

Pokud chcete jen GIF, jednoduše stiskněte Uložit, opět se nachází v pravém horním horním. Chcete -li však vytvořit bumerang, klepněte na 1,0x. Pokud tak učiníte, změní to 2,0x. Toto bude vaše nová rychlost přehrávání videa.

Pomocí posuvníku můžete také oříznout video na požadovanou délku.

Po dokončení dvakrát klepněte na šipku vpřed. To by mělo k tomuto videu přidat efekt tam a zpět.

A je to. Stačí klepnout na Uložit nebo sdílet a chlubit se nově vytvořené video Boomerang pomocí aplikace Samsung pro výchozí galerii. Co si myslíte o tomto triku? Sdělte nám své názory v sekci komentářů níže.

Přečtěte si další: Jak upravovat videa pomocí aplikace Google Photos App