Popadněte dva bezdrátové nabíječky za pouhých 12 $ a naplňte svůj dům s nimi

Amazon nabízí nejen jeden, ale dva Choetech bezdrátové nabíjení PPADS za pouhých 12 USD, když spojíte kupón na stránce a pak přejdete do speciální kód diskontní sazby během procesu pokladny. Za normálních okolností by balíček dvou by vystupoval kolem 20 $, takže za extrémně bitovou práci šetříte solidní 41%.

Jedním z nabíječek je šedá a jedna je také bílá, takže byste měli být schopni objevit dům pro oba dostatečně rychle.

Bezdrátové nabíječky se skutečně hodí k tomu, aby byly tečkované po domě, takže si můžete koupit dva z toho, co člověk může normálně náklady, docela skvělé. Obě bezdrátové nabíječky jsou podobné barvy různé barvy a také to znamená, že můžete mít nejvíce moderní poplatek za telefony Android za 10 W. Současné iPhony budou účtovat až 7,5 W, zatímco cokoli jiného bude účtovat 5W.

Pokud jste někdo, kdo využívá svůj telefon s případem, nebojte se. Pokud je to méně než 5 mm, budou tyto bezdrátové nabíječky schopny pracovat bez jakýchkoli problémů. Stejně jako existuje dokonce neklouzavý materiál, který se ujistí, že váš telefon se nepohybuje z nabíječky, když také vibruje. Je to, jako by Choetech věřil všemu!

Ještě přesně nerozumíme, jak dlouho bude tento kód diskontní sazby kolem, ani přesně, jak dlouho bude k dispozici kupón na stránce. S ohledem na to bychom navrhli přidat objednávky dříve než později, abychom zabránili zklamání. Stejně jako pokud již máte bezdrátovou nabíječku, můžete mít vždy více! Vložte jednu do své kanceláře. Jeden v kuchyni. Jeden v koupelně!

Dobře, možná ne ten poslední.

KOUPIT: 2-pack Choetech Wireless nabíjecí podložky od Amazonu: 12 $ s kupónem na stránce a kód IX348PSW | Původní cena: 20 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak přesně využít RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: IOS 13.3 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA a iPados 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone i iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.