IPhone X se během několika minut vyprodalo, nové objednávky se do konce roku nebudou odeslány

Senzační nový iPhone X Apple je nyní k dispozici pro předobjednávku pro dodání v den zahájení. Je nám líto, že to musí skutečně číst apple iPhone X byl k dispozici pro předobjednávku pro doručení dne zahájení po dobu asi 2-3 minut před vyčerpáním počátečního materiálu.

Po předobjednávce v mnohem více než 55 zemích a územích ve 12.01 AM Pacific Time se nejočekávanější zařízení v historii iPhone nyní objevuje čekací doba 5-6 týdnů na doručení.

Je to vždy velmi zajímavá jízda, když se situace předobjednávky Apple objeví každých dvanáct měsíců. Vždy získáte pocit, že poptávka daleko převáží počáteční nabídku Apple, ale skutečná zábavná část čeká, jak rychle se prodává počáteční akcie, jakož i odhadovanou dobu, po které jsou zájemci, kteří se zajímá, požádáni, aby čekali před novým Batch dorazí. Apple neposkytuje náznaky toho, jak spousta zařízení má ve skutečnosti jako součást počátečního běhu, ale opět jsme v pozici, kdy jsme museli vykonávat trpělivost s dobami přepravy, které se v době psaní zobrazují jako 5-6 týdnů.

Pověsti před tím, že iPhone X skutečně vycházejí z předobjednávky, navrhly, že Apple zavedl počáteční běh přibližně 2-3 milionů jednotek iPhone X, aby se pokusil spravovat počáteční spěch. Bylo také navrženo, že se výroba zvýší před slavnostním obdobím, které je obvykle Apple hodně lukrativní doby roku pro prodej nových zařízení. I přesto jsou tyto zprávy zcela neoficiální, což naznačuje, že ve skutečnosti nevíme, jak dnes ráno odletělo mnoho jednotek z polic Apple.

Pokud je predikce 2-3 milionů jednotek kdekoli téměř přesná, pak by za minimální cenu 999,00 USD, Apple zabalil přibližně 2 miliardy dolarů zisků za něco přes 3 minuty.

Vzhledem k tomu, že věci jsou nyní ideální, bude to asi 5-6 týdnů pro dodání nového iPhone X na více různých trzích, což ukazuje, jak populární zařízení se ukáže. Tyto odhady budou také založeny na výnosech výroby projektů společnosti Apple, takže je nepravděpodobné, že se brzy změní.

Vždy to bylo populární zařízení, ale nejsme si jisti, zda by někdo předpověděl celkový výprodej během několika minut. Podařilo se vám získat jeden na 3. listopadu doručení dne zahájení? Pokud ne, vždy existuje šance, že ho v den startu popadne tím, že se postavíte před obchodem Apple. Společnost Apple sama potvrdila, že 3. listopadu budou mít nějaké zásoby pro zákazníky ve východě.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Popcorn Time iOS 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

Odemčená / sim-free iPhone X Cena v USA, Velké Británii, Indii, Číně a další

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.