Poté, co Facebook byl Google objeven také pomocí obchodní aplikace pro shromažďování dat uživatelů iPhone, však ji nyní uzavřela a vydala omluvu

včera den sledování Facebooku Squirm poté Objev, že je využíval k tomu, aby jednotlivcům umožnil nastavení aplikací a pravidel obtoku App Store.

Odstranění těchto certifikátů uvedlo Facebook do rozpadu, přičemž všechny jeho interiérové ​​aplikace rovněž přestanou fungovat od přesunu. Facebook však není ve svém provinění sám, stejně jako zprávy TechCrunch, Google byl také na tom.

Metr Screenwise od Google je aplikace, která byla také nabízena prostřednictvím obchodního certifikátu iOS po nějakou dobu. Ve skutečnosti je to asi od roku 2012, což je dlouhá doba na porušování pravidel Apple. Aplikace dělá hodně totéž, co udělal Facebook – umožnilo to jednotlivcům kompenzovat výměnou za všechna jejich data vysávaná společností Google. Jakýkoli typ síťového webového provozu byl sbírán reklamou a také procházejícím gigantem, přičemž jednotlivci na oplátku dostávají dárkové karty.

Zatímco všichni jednotlivci, kteří se zaregistrovali, bylo řečeno o shromažďovaných datech, TechCrunch vysvětluje, že ve všech eventualitě opravdu neocenili, co to znamená.

Odložení neintenzivních problémů soukromí stranou-zkrátka mnoho lidí nalákaných peněžními výhodami nemusí zcela přijmout, co to znamená, aby podnik zcela sledoval veškerou vaši aktivitu založenou na obrazovce-a také důsledky toho, jaké technické podniky v oboru Jsou ochotni jít na shromáždění více údajů o jednotlivcích, aby získali výhodu konkurentů, zdá se, že měřič Google Screenwise pro iOS porušuje politiku společnosti Apple.

Pravděpodobně se obával, že je další na seznamu hitů Apple, Google vytáhl aplikaci a vydal omluvu a uvedl, že to všechno byla jen jedna obrovská chyba.

„Aplikace IOS Meter IOS Screenwise by neměla fungovat v rámci obchodního programu Apple’s Designer Business – byla to chyba, jak se omlouváme. Tuto aplikaci jsme deaktivovali na zařízeních iOS. Tato aplikace je naprosto dobrovolná, stejně jako vždy. Byli jsme předem s jednotlivci o metodě, kterou využíváme jejich data v této aplikaci, a také nemáme přístup k šifrovaným datům v aplikacích i na zařízeních, stejně jako jednotlivci se mohou odhlásit z programu v každém typ času. “

Apple se k situaci ještě musí vyjádřit, stejně jako certifikáty společnosti Google jsou stále platné. Zůstává vidět, zda bude proti Googlu přijata jakýkoli typ opatření, nebo zda Facebook zůstane jako jediný podnik, který by se zabýval důsledky porušování pravidel Apple.

(Zdroj: TechCrunch)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je nejnovější stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.