Motorola ‘Shamu’ je nadcházející smartphone Nexus Google, tady je to, co to vypadá [image]

, pokud jste na trhu pro nový smartphone, ale využili příležitosti k předání nedávno vydaného Apple iPhone 6 a iPhone 6 a iPhone 6 Navíc v naději, že zvěsti týkající se Google Nexus 6 mohou být pravdivé, pak byste mohli mít štěstí.

Během posledních několika měsíců jsme viděli řadu netěsností, které prohlašují, že ukáže potenciální technické specifikace a včasné výsledky referenčního zařízení pro zařízení vyráběné společností Motorola, ale nová zpráva od 9to5google tvrdí, že jde nad rámec této spekulace tím, že potvrdí řadu podrobností, potvrzením řady podrobností potvrzením řady podrobností potvrzením řady podrobností vztahující se ke specifikaci zařízení, externího designu a sady funkcí.

Za prvé, zdá se, že smartphone velikosti jumbo prochází několika jmény. Některé rohy odkazují na telefon jako „Nexus 6“, zatímco jiné tvrdí, že zařízení bude dodáváno s názvem modelu „Nexus X“. Toto rozhodnutí musí být zjevně dokončeno na výkonné úrovni, takže prozatím budeme odkazovat na zařízení jako Motorola „Shamu“, což se zdá být vnitřní název přiřazený hardwaru.

Zdá se, že společnost Motorola’s Shamu sleduje současný trend trhu smartphonů tím, že se spojí v displeji o délce 5,92 palce 1440p, který jej přesahuje za to, co bychom jako telefon třídili, a více do nechvalně známého „phablet“ území.

Kromě relativně velkého, ale ohromujícího displeje se Shamu údajně dodává procesorem Snapdragon 805 s extrémně schopným 3 GB RAM. Stejná zpráva odkazuje na skutečnost, že hardware přijde s vnitřní úložnou kapacitou 32 GB, ale neexistují žádné další informace o tom, zda to bude jediný model nabízený společností Google a Motorola, nebo zda zařízení nabídne hromadné přitažlivosti s Verze nižší a vyšší kapacity.

Interní baterie 3200 mAh poskytne zařízení šťávu, kterou potřebuje k napájení tohoto působivého zobrazení. K dispozici bude také 2-megapixelová kamera směřující přední část a také výkonná nabídka 13 megapixelů vzadu.

Z estetického hlediska není návrh zařízení příliš odlišný od sluchátka Moto X druhé generace. Pokud se uniklé vykreslování Shamu ukáže jako přesné, mohlo by vám být odpuštěno, že si myslíte, že to není nic jiného než zmenšená verze Moto X, alespoň z vizuálního hlediska. V současné době nejsou k dispozici žádné konkrétní informace týkající se cen zařízení nebo kdy ve skutečnosti přistane na našich regálech, ale existuje možnost, že by mohlo být oznámení učiněno v polovině října s přepravou sluchátek na začátku listopadu.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.