7 nejlepších možností Android Auto využít ve vašem vozidle

Android Auto Google skončí zejména nedílnou součástí automobilů. Pokud však nejste spokojeni s tím, existuje mnoho možností Android Auto. Pokud jste hledali fantastickou alternativu Android Auto, podívejte se na aplikace Android uvedené níže.

Používání našich telefonů při řízení není povoleno zákony, avšak ne každé vozidlo má současný systém informací. Primárním problémem je, že naše chytré telefony již mají vše, co potřebujeme, ale rozhraní je spíše nepraktické. V důsledku toho může být interakce s našimi aplikacemi rušivá a vést k nehodě. Naštěstí existují určitá praktická řešení pro zlepšení a také zjednodušení zážitku. Možná jste již slyšeli o Android Auto, ale nejedná se o jedinou službu svého druhu. Právě zde jsou nejlepší možnosti Android Auto využít ve vašem autě!

Co je Android Auto?

Pokud to neznáte, představíme rychle Android Auto. Tato aplikace je spouštěč pro služby, které ve svém vozidle využíváte nejčastěji, ale dělá mnohem víc než to. První ze všeho je, že rozhraní je jednoduché s obrovskými tlačítky, která s ním pomáhají interagovat při řízení. Navíc existuje praktický navigační lišt, který dochází k nejdůležitějším zkratce, včetně vokálního asistenta. Kromě toho se kompatibilní aplikace mohou přizpůsobit režimu vozidla, takže budou stejně jednoduché používat.

Společnost Android Auto byla založena společností Google a také je nabízena v obchodě Play úplně zdarma. Vzhledem k tomu, že je to extrémně jednoduchá aplikace, budete moci najít všechny vtípky i funkce, zatímco ji využijete. Pokud jej vaše vozidlo podporuje, můžete také propojit smartphone a synchronizovat svá data se systémem informací. Nyní se podívejme na ty nejlepší možnosti Android Auto nabízené dnes!

[GooglePlay url = ””]
7 nejlepších možností Android pro automobily

V tomto seznamu budeme mluvit o různých typech aplikací, takže si můžete vybrat své osobní oblíbené. Každá z nich má různé zvláštnosti, s typickým cílem zjednodušit zážitek z vozidla. Navíc jsou všechny ke stažení zdarma, takže je můžete vyzkoušet bez jakéhokoli typu závazku.

Nenechte si ujít: Jak se přesně odhlásit z gadgetů Android

1. Automatizujte řídicí panel vozidla

Automatizujeme již před několika lety a od té doby jsme se od té doby hodně rozrostli. Aplikace je přístrojová deska vozidla, která je velmi podobná Android Auto, ale nabízí více funkcí a možnosti personalizace. A co je nejdůležitější, můžete vybrat svou preferovanou aplikaci pro každou funkci (hudba, navigace atd.…), takže se nemusíte přizpůsobovat výchozím nastavení. Kromě toho, jak byste očekávali, jsou hlasové ovládací prvky rovněž možností. Pokud to chcete vidět do hloubky, doporučujeme zkontrolovat náš předchozí článek:

Automatizovat: Android Auto Alternative

Automatizovat
Stáhněte si automatizující řídicí panel vozidla apk

Vezměte prosím na vědomí, že automatizace byla z několika neznámých důvodů odebrána z obchodu. Místo toho zkuste spouštěč vozidla. Pokud nechcete platit peníze za aplikaci, můžete také vyzkoušet její bezplatnou verzi.

[GooglePlay url = ””]
2. Dashdroid vozidla

Druhý přístrojový panel, který se chystáme zakrývat, je Dashdroid vozidla. Tato aplikace vám umožňuje vyvinout vlastní rozhraní pomocí bloků, takže získáte pouze to, co skutečně potřebujete. Tyto bloky mohou domácí aplikace nebo widgety, můžete je však také nakonfigurovat tak, aby zaváděly vlastní akce. Například můžete mít ovládací prvky rychloměru nebo hudby vždy v horní části primární obrazovky.

Kromě toho můžete také umožnit aplikaci nahlas zkontrolovat vaše oznámení, a proto minimalizovat zbytečné rozptýlení. Nakonec stojí za to diskutovat o tom, že aplikace obsahuje různá témata, včetně černé, když jedete v noci. Pokud jste hledali fantastickou alternativu Android Auto, musíte vyzkoušet Dashdroid vozidla.

Automobilové dashdroid
[GooglePlay url = ””]
3. DriveMode: bezriziková jízda

DriveMode bezriziková jízda je poslední řídicí panel na našem seznamu. Na rozdíl od těch předchozích se aplikace zaměřuje spíše na jednoduchost než na funkce, aniž by obětovala ty nejužitečnější. Voice Interakce je stále tam, aby vám pomohla sledovat oči na silnici i ruce na volantu. Navíc můžete integrovat hudbu i navigaci díky transparentnímu hráči. Kromě toho může navigační systém sdílet vaše online místo s ostatními lidmi, což může být velmi užitečné.

DriveMode
[GooglePlay url = ””]
Můžete také jako: Seznam 70 v pořádku příkazy Google pro asistenta Google

4. Waze

Waze je nesmírně prominentní navigační systém a je to pravděpodobně nejlepší alternativa Android Auto, kterou můžete objevit právě teď. Aplikace je velmi jednoduchá, je však velmi flexibilní a přizpůsobitelná. Například můžete povolit rychloměr i SPEnull