Všechny tři herní konzole nové generace, Xbox, PlayStation 4 a Wii U, které mají být poháněny AMD GPU [Report]

s Microsoft Xbox 360 a Sony’s PlayStation 3 v současné době v polovině života a Nintendo’s Wii již na cestě Aby bylo nahrazeno společností Wii U společnosti, odebírá se již hledá, jaký hardware bude napájet výměny herních konzolí této generace.

Podle hardwarového webu PC Hardware HARDOCP by všechny tři hlavní nové konzole mohly sportovat jako AMD-vyrobený a vyvinutý grafický čip. Pokud je pověst správná, může se současný poskytovatel PlayStation 3 díly NVIDIA ocitnout v tomto kole herních konzolí nové generace.

Hardocp, který citoval zdroje z letošní konference E3 videoher, naznačuje, že by to mohlo být vše vše, co by tuto generaci.

V tomto bodě to vypadá jako „hotový obchod“, že AMD bude volbou GPU na všech třech konzolách nové generace. Ano, všechny velké zbraně ve světě konzoly, Nintendo, Microsoft a Sony, vypadají velmi, aby byly součástí týmu AMD pro GPU. To je správné, Nvidia: „Žádná polévka pro vás!“ Ale Nvidia to už věděla, teď také.

Spekulace také naznačují, že všechny tři stroje mohou být napájeny CPU IBM, přičemž společnost Sony stále ještě nerozhodla, ale měla si vybrat trasu IBM.

Očekává se, že společnost Microsoft bude první, která se prodává s nástupcem populární konzole Xbox 360, ale HAROCP tvrdí, že podstatný úspěch společnosti Xbox Kinect Motion Controller společnosti Microsoft by mohl znamenat, že by se Redmond Outfit rozhodl zpozdit plány nové konzole. Proč nahradit něco, co se stále prodává pomocí nákladního automobilu?

Nedávná veřejná prohlášení, která nás Microsoft také vedla k přesvědčení, že může zpozdit plány pro příští generaci Xbox o další rok nebo dva kvůli úspěchu Kinect.

I když milujeme nové herní konzole stejně jako kdokoli jiný, musíme souhlasit s tím, že nový zařízení pro Microsoft prostě není pravděpodobné, že se dosud objeví, i když máme podezření, že jsou v pořádku a opravdu na cestě k jednomu Všechny kromě připravené by měly změnit názor.

Už víme, že Nintendo přivede své zvědavě pojmenované Wii-U na trh nějaký čas v roce 2012. Se svým zajímavým ovladačem dotykové obrazovky se těšíme, až uvidíme, co Nintendo má na rukávu, aby se pokusila převzít Microsoft a Sony v Hardcore herní prostor.

Sony mezitím v současné době olizuje své rány po celém debaklu na hackerství PSN. Brzy spustí novou konzoli PlayStation Console? Nejsme přesvědčeni a současný PS3 tiká stejně jako kdykoli.

(přes Neowin)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebook Fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google a Apple.