Nainstalujte tablety TWRP a také Root Galaxy Tab Pro 12.2 SM-T900

jsou novým věkem výkonných přenosných výpočetních techniků a dnes máme tu jednu, abychom se zaměřili na naši soustředění. Nedávno jsme zakryli průvodce a právě tady je další, Galaxy Tab Pro 12.2. Karta slouží brilantnímu exynos 5 Octa 5420 1,9 GHz čtyřjádrový procesor, Mali-T628 MP6 GPU, 12,2 palce HD obrazovky, která vám poskytne skutečný herní zážitek. Tab Pro je považován za jeden z největších i nejrychlejších tabletů Android nabízených do dnešního dne.

Obava, na kterou se můžete chtít zeptat, je „Proč čtu tuto příručku?“, Reakce spočívá ve vašem vlastním vyhledávání. Chtěli byste zakořenit, využívat aplikace, které vyžadují oprávnění root nebo získat přístup k systémovým souborům. Instalace vlastního uzdravení „TWRP“ vám pomůže při blikání vlastních ROM, jádra a vylepšení. Pomůžeme vám nastavit TWRP a také Root Galaxy Tab Pro 12.2 s využitím slavného svazku CF-Auto-Root Chainfire a nástroje Odin blikající. Je to docela základní, dokonce i pro nováčka.

Zřeknutí se odpovědnosti

Zakořenění ničí vaši záruku na gadget. DroidViews nebo jakýkoli typ jeho členů sousedství nesmí být odpovědný za jakýkoli druh poškození vašeho zařízení. Tato průvodce má být využívána pouze stejně jako pouze na Galaxy Tab Pro 12.2 SM-T900. Nezkoušejte to na žádném typu jiného gadgetu nebo varianty.

Včasné požadavky

Nabijte svůj Tab Pro nad 60% úrovní baterie.

Nainstalujte vhodné ovladače USB: Klikněte zde

Zálohujte veškerý obsah gadgetu, to zahrnuje vnější i interiérové ​​skladování, SMS, kontakty, kalendáře atd.

Datový kabel USB poskytovaný s gadgetem (výhodnější i relevantnější)

Stáhněte si balíček CF-Auto-Root a extrahujte jej: CF-AUTO-ROOT-V2WIFI-V2WIFIXX-SMT900.ZIP

Stáhněte si balíček TWRP Odin Flashable a přesuňte jej do dříve extrahované složky: OpenRecovery-TWRP-2.7.1.0-viennalTexx.img.tar

Kroky k nastavení TWRP a také Root Galaxy Tab Pro 12.2

Otevřete extrahovanou složku CF-AUTO-ROOT-V2WIFI-V2WIFIXX-SMT900 a také poklepejte na ODIN3-V3.07.EXE pro zahájení programu ODIN.

Zkontrolujte automatické restartování a čas F.Reset (pokud není zaškrtnuto)

Vypněte si kartu Pro. Stiskněte hlasitost dolů, do domu a napájení zcela nahoru, dokud neuvidíte varovnou obrazovku. Opět stiskněte tlačítko napájení a zavedete do režimu stahování.

Připojte gadget k počítači pomocí kabelu USB.

ID: COM box na levém horním levici prověří odpovídající ID gadgetu. To znamená, že gadget byl účinně připojen.

Pokud ne, zkuste znovu nainstalovat ovladače a nezapomeňte restartovat počítač.

Klikněte na kartu PDA, vyhledejte a také vyberte OpenRecovery-TWRP-2.7.1.0-ViennalTexx.img.tar

Kliknutím na tlačítko začátek zahájíte proces blikání. Gadget se restartuje po úspěšném blikání a průchodu !! Zobrazí se zpráva.

Léčení TWRP bylo efektivně nainstalováno na vašem Tab Pro. Je čas to zakořenit.

Opět se opět znovu opakujte a opakujte cokoli z čísla kroku 1. Tentokrát vyberte soubor CF-AUTO-ROOT-V2WIFI-V2WIFIXX-SMT900.TAR.MD5.

Byli jste úspěšní pro Root Galaxy Tab Pro 12.2 SM-T900 a také na něj nastavit TWRP. Je připraven k blikání vlastní ROM nebo využívá jakýkoli typ aplikace požadované kořeny. Nyní máte plně spravovat přes zařízení. Chcete -li se ujistit, že proces zakořenění uspěl, stáhněte si aplikaci „Root Checker“ a spusťte ji.

[GooglePlay url = ””]