10 důvodů, proč Amazon Fire TV Stick je lepší než Google Chromecast

Media-streaming hdmi dongles nemusí být A-listers ve světě televizní gadgetry, ale je to pravděpodobně proto, že jsou v současné době v současné době jen málo a daleko, s nastavení -Top Boxy, které se zabývají reflektorem. To by se mohlo změnit rok po řadě, protože mnohem více lidí přitahuje nižší cenovou bod žánru. Ti, kteří přemýšlejí o investování do techniky právě teď, však čelí dilematu.

Zdá se, že trh v současné době vedl Chromecast Google Google, Amazon’s Fire TV Stick a Roku Streaming Stick, s cenami od skromných 35 $ do relativně blízkých 50 $. Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí, rozhodli jsme se zdůraznit výhody, které Amazon používá oproti zdánlivě mnohem populárnější linii Chromecast. Cenový rozdíl (40 $ za Fire TV Stick vs 35 $ za Chromecast) není masivní, takže pokud některá z následujících lechtách vaší fantazie, můžete pro ně také vydělat pár dalších babek.

Takže, bez navíc ADO, zde je deset důvodů, proč je Amazon Fire TV Stick (2015) lepší než Chromecast Google (2015).

Vestavěný AppStore

Fire TV Stick má do něj zabudováno Amazon Appstore, což uživatelům umožňuje nainstalovat nativní aplikace pro Android ideální na zařízení. Patří sem jako Plex, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO Now, ES File Explorer File Manager, mezi spoustou dalších.

Aplikace Android Sideload Android

Provozuje Fire OS, což je obecně viditelná verze Androidu. To znamená, že můžete nainstalovat téměř jakoukoli aplikaci pro Android nativně nativně tím, že naloží jeho soubor .apk. Jo, téměř jakákoli aplikace Android!

Běží Kodi

Být poháněn Androidem také znamená, že malá věc může spustit Kodi, populární mediální sadu, která vám umožní přístup k filmům, televizním pořadům, živé televizi a dalším. Sen řezacího kabelu!

Sideload / Instalace Kodi na Amazon Fire TV Stick Easy Way [How-to Tutorial]

Podpora sluchátek Bluetooth

Pokud musíte hluk udržovat dole, nebo stejně jako binaurální zážitek ze sluchátka Bluetooth, bezdrátový zvuk se stává mnohem potřebou než touhou. S aktuální aktualizací softwaru Fire TV Stick nyní podporuje připojení k sluchátkám Bluetooth, abyste si mohli užívat zvuku z filmů, televizních pořadů, her bezdrátově!

Funkce Apple Airplay

Můžete k tomu přidat funkci Airplay Airplay pro bezdrátové streamování a zrcadlení ze zařízení iOS a OS X. Tato možnost vám vrátí zpět 4,99 $, ale stojí za to utratit, pokud jste silně investováni do mobilní nebo stolní platformy společnosti Apple. Přidáním tohoto počtu obecně změníte Fire TV Stick na plnohodnotnou přenosnou Apple TV.

V této příručce se můžete naučit, jak to udělat: Přidejte AirPlay na 39 $ Amazon Fire TV Stick, tady je jak.

Funkce obsazení společnosti Google

Pokud to umožňuje airplay, musí mít také možnost pro obsazení Google, že? Dělá to a díky tomu může vaše hůlka Fire TV obecně dělat vše, co může Chromecast udělat, a pak mnohem víc!

Zde je návod, jak můžete přidat obsazení Google pro zařízení Android a iOS do Fire TV Stick: Přidejte funkčnost obsazení Google do Amazon Fire TV, tady je jak.

Dálkové ovládání

Fire TV Stick je dodáván s vlastním dálkovým ovládáním založeným na Bluetooth. To spolu s vestavěným AppStore dělá Amazon’s Dongle samostatným set-top boxem, jako je zařízení, které je připojeno k Chromecast, což je mnohem více mediálního vedení. Existují však dvě dostupné varianty dálkového ovládání. Ten, který je dodáván s levnější, Fire TV Stick 39 $ umožňuje základní navigaci, vyhledávání a ovládání přehrávání.

Plnohodnotný „Alexa“ hlasový asistent

Pokud vytáhnete několik dalších babek za balíček 49 $, dostanete hlasový dálkový ovladač, který vám umožní ovládat zařízení pomocí síly plnohodnotného hlasového asistenta Alexa Amazon.

Bezdrátový herní ovladač a podpora her

Pro ty, kteří se opravdu rádi dostávají do svých příležitostných herních sezení, využívá Fire TV Stick podporu pro kompatibilní bezdrátové herní ovladače Bluetooth, jako je Amazon’s Own Fire TV Game Controller. Můžete hrát hry jako Crossy Road a další k dispozici pro zařízení Android.

Hovězí specifikace

Amazon’s Dongle One-Ups Google používá také v oddělení technických specifikací, s 1 GB RAM versus jeho 512 MB paměti, 8 GB interní úložiště převyšující soutěž 256 MB a Bluetooth 3.0, na rozdíl od úplného nedostatku Bluetooth podpory na chromecast.

Tady to máš. Pokud jste výše uvedené body přesvědčili, že hůlka Fire TV je lepší volbou pro vaše potřeby pro streamování médií, můžete se vydat na níže uvedené odkazy a provést nákup.

Koupit: Amazon Fire TV Stick se standardním ovladačem: 39,99 $

Koupit: Amazon Fire TV Stick with Voice Remote: 49,99 $

Koupit: Amazon Fire TV Game Controller: 49,99 $

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.